Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen tele a szeméremtestem benőtt szőrszállal?

Figyelt kérdés

Most már csak borotválom lent, de így is kipattog, és nagyon csúnya. Azért szedem le a szőrt, mivel én is jobban érzem magam így, és a párom is így szereti. Tehát légyszi ne adjatok olyan tanácsot, hogy hagyjam abba a szőr leszedését. És nem tudok elmenni kozmetikushoz sem, mivel akkor mehetnék 2 naponta és arra se pénzem, se időm. Bőrgyógyászhoz sem megyek hasonló okok miatt.

A bőrradírozás sem segít, ugyanúgy hatalmas benőtt gyulladt kelések lesznek ott a szőr miatt, és fogalmam sincs mit kezdjek vele. Legalább olyat tudtok írni, ami nektek bevált és otthoni használattal enyhít a problémán? Hányszor kell alkalmazni egy nap?


2016. szept. 12. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Epilátor
2016. szept. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem jó, próbáltam, még durvább lett a helyzet
2016. szept. 13. 00:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Az az igazság,hogy azért nől be,mert akkor növő pici szálakat nem tudod kiszedni.Érdemes szőrtelenítés után átnézni,mert a piciket látod,ha megvan szedd ki csipesszel utána fertőtlenítsd.A begyulladtakra tegyél paradicsomot,visszaszorítja a gyulladást amig a szálat nem tudod kihúzni.
2016. szept. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Üldögélj tíz percig a meleg vízben, majd ott a vízben borotválkozz. Amióta így csinálom, nem nő be, nem vágom el, nem pattog ki.
2016. szept. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösszencs!
2016. szept. 21. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!