Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Magas a homlokom és a hajam...

Magas a homlokom és a hajam két oldalt ilyen V-alakban megy fel. Nem hullik, gyerek korom óta ilyen. Másnak is van ilyen? Mit tegyek, hogy ne legyen olyan gáz?

Figyelt kérdés

Emiatt mindig kiengedve hordom a hajam, mert úgy nem annyira látszik, összefogni nem nagyon szoktam. Vannak még olyan frizurák amivel takarni lehet? Frufrum nincs és nem is akarok, leginkább az a két kis v zavar.

17/L


2016. szept. 10. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Most ne már, hogy ez zavar, tök aranyos! ;-)
2016. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Viccelsz? :D
2016. szept. 10. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:

van olyan lány aki így is vonzó szerintem :D

Mutass képet akkor jobban tudunk segíteni

Egyébként ha nagyon zavar vágass frufru-t mert az eltakarja

2016. szept. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Áh, nekem is ilyen a hajam, és jó magas a homlokom. Komolyan, mint egy tepsi :D Volt egyenes és oldal frufrum is, de nem állt valami jól, úgy néztem ki mint egy lolita karakter egy animéből, meg az is rátett egy lapáttal, hogy csak 151 centi vagyok, és olyan kis kerek babaarcom van. Sokaknak tetszett, de nem éreztem a magaménak ezt a stílust. Eleinte én is kiengedve, középen elválasztva hordtam a hajam folyton, mert zavart, szégyelltem a kis "kopaszkám", aztán elfogadtam így magam, és az én párom szerint is aranyosak a "v"-im :D Úgyhogy bátran össze kötöm a hajam, meg muszáj is, mert étteremben dolgozom, és soha nem tett rá senki megjegyzést. Mellesleg látom, hogy rengeteg lánynak ilyen a haja, ne zavarjon, biztosan gyönyörű szép vagy kiengedett és felkötött hajkoronával is! ;) 19/L
2016. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!