Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teljes arctisztítás pattanások...

Teljes arctisztítás pattanások ellen? Lehet bolti vagy házilag elkészített dolog is. A garnier micellás vize és az újabbik fajta sem elég sajnos.

Figyelt kérdés
Mióta újra sminkelem magam, gyakrabban jönnek ki pattanások a homlokomon és az államon. Szeretnék valami hatásos módszert alkalmazni, mert kellemetlen pattanásos bőrrel megjelenni, viszont szeretnék egyenletes arcbőrt, amit alapozóval tudok kialakítani. Van valami bevált módszeretek?

2016. szept. 14. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. megfelelő mennyiségű víz bevitele minden nap

2. kerüld az ételnek nem minősíthető kaják elfogyasztását

3. arctisztítás előtt párologtasd az arcodat

4. én a garnier 3 in 1 arclemosó... használom, nekem bevált, nagyon jó

5. pattanásra sose kenj sminket, mert a pattanást így eltömíted, és így nem gyógyul

6. én még a pattanásokra neogranormont szoktam néha kenni, az hámosít és szárít

2016. szept. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

az a baj, hogy ha olyan korba vagy akkor csak ártasz a bőrödnek a mindennapos alapozózással.

nekem egy ideje mindig csak mensikor jön elő, egy hónapja átmosom az arcom ecetes vízzel is és most akkor se jött ki semmi. pedig mást nem csinálok máshogy. Igaz nem is festem magam minden nap fullba.

elvileg a tojásfehérje is jó..

vagy van az a kefe..tudod amit meglehet gép formájába venni de van olyan is ami hát ilyen rendes kefe. csomó videó volt róla nemrég, hogy milyen jó.. azt is kipróbálhatnád.

2016. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most hogy néz ki egy napod arcápolás szempontjából?
2016. szept. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az alapozó eltömíti a pórusokat.Arcradír,amely alaposan tisztít vagy agyagos maszk.
2016. szept. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nekem a szalicilsavas arcápolás vált be. Csínján kell bánni vele, de hatásos.
2016. szept. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Thalasso-termékek tengeri só,peeling,
2016. szept. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Avène termékek!Sajnos nem tartozik az olcsó kategóriába,de akinek problémás a bőre,és hajlamos a pattanásokra,mindenképp ki kell próbálnia.Esetleg még a homoktövis krémet tudom ajánlani,nálam ez is bevált :)
2016. szept. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!