Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tapasztalatok vannak a...

Milyen tapasztalatok vannak a narancsvörös hajnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem 2 éve lilásvörös a hajam, mindig olyanra festetem. Holnap megyek fodrászhoz festetni, és gondolkoztam már, hogy ne lilás legyen a hajam, hanem narancsos.

Esetleg valami tapasztalat ezzel a színnel kapcsolatban?

Hamar kikopik? Vagy mennyi idő után? Utána csúnya a színe?

Köszönöm a válaszokat.



2016. szept. 15. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, hamar kopik (nekem kb 3-4 hajmosás után kikopott), igen, undorító színe lesz (ápolatlannak néz ki). Én nem ajánlom semennyire a vörös színt/bármely árnyalatát mert nagyon nehezen tudod úgy lefestetni, hogy ne maradjanak itt-ott a hajadban.
2016. szept. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem vörös hajam van egy ideje, árnyalattól függően, ez is hamar kikopik. Viszont, ha fodrász festi, akkor nekem sokáig bent marad, ha anyukám festi itthon, akkor az alig fogja be, első hajmosásnál ki is jön és már fakóbb a színe.

De erre a narancsvörösre voltam kíváncsi.

És köszönöm a választ!

2016. szept. 15. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!