Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről személyes tapasztalatok esetleg?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy Dr. M prémium nevezetű sörélesztő tablettát a hajamra.Állítólag gombát és elhizást, valamint pattanást okoz. A Dmben vettem 240db tabletta 1600ft körül, de félek elkezdeni szedni.Szedjem vagy inkább dobjam ki? Egyáltalán jó hajnövesztő?

2016. szept. 3. 01:07
 1/5 Rocker Mila válasza:
Szerintem ne szedd, de ne is dobd ki. Váltsd vissza, vagy ha mész találkozóra, vagy valahova, ahova ajándékot kell vinni, akkor azt odaadod
2016. szept. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben Es Koszi:)
2016. szept. 3. 13:14
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben Es Koszi a valaszodat:)
2016. szept. 3. 13:14
 4/5 BulmaSwan ***** válasza:
Ha hajvitamint szeretnél szedni akkor tudom ajánlani a gyógyszertárakban kapható Merz kapszulát. Én amikor hullott a hajam szedtem és teljesen megállította. Azóta nagyon szép egészséges a hajam és szerintem gyorsabban is nőtt meg. Kb 3400Ft, 1 hónapra való adag. 2 kapszulát kell lenyelni naponta(reggel-este). De nem kell minden hónapban megvenni. Szerintem kúra szerűen is épp elég, hogy 1-2 hónapig megveszed és azalatt rendesen szeded. (Én legalábbis rendszeresen 2-3 hónapnál nem szedtem/vettem tovább.)
2016. szept. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi ki fogom próbálni :)
2016. szept. 3. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!