Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás ellen mit tudnék...

Pattanás ellen mit tudnék csinálni? 13/L Részletek lent

Figyelt kérdés
1 hónapja minden nap reggel & este megmosom ìgy az arcomat: víz, szappan, víz és letörlöm. Mi Mást tudnék csinálni, h szép legyen a bőröm?
2016. szept. 16. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Garnier Pure 3in1 nagyon bevált. Ha esetleg van egy piros (nem bírom ki h nem nyomkodjam szét magam) foltom,azt mattítja,illetve mióta használom nincs annyi. Lemosás után kellemes piha a bőröm.Illetve ne sminkel,mert tiniknél az csak rontja a helyzetet. 14/L
2016. szept. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerezz be arcradírt heti 1-2-szer.Egy agyagos maszk is jót tesz,tisztán tartja a bőrt.
2016. szept. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

És az Aknesol?

2016. szept. 17. 10:17
 4/5 gyula1971 ***** válasza:

Garnier pure 3 in 1-az jó, de hagyd fent minimum fél óráig, had ivódjon be. Én le sem mosom, csak akkor van gond, ha nyáron izzadsz.

Ez antibakteriális.


Utána éjszakára, lehet mattosító krém vagy nappalra is.

2016. szept. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nora8906 válasza:

Sosem voltam igazán pattanásos, kamasz koromban is csak a homlokomat kellett feketeszappanoznom, de egy évvel ezelőtt, 26 évesen, elkezdtek az arcomon hatalmas, fájdalmas, hónapokig lilás színben tündöklő pattanások nőni. (Utólag leesett, hogy akkoriban vettem egy HM alapozót, ami annyira szépen fedett, hogy maradtam is nála, de elképzelhető, hogy az volt a kiváltó ok.) Bármivel kezelgettem, semmi nem segített, vagyonokat költöttem az arcomra, de a helyzet nem változott. Kb 6 hete döntöttem úgy, hogy a végére járok az ügynek, mert már az életminőségem kezdett rámenni. Csináltak laborvizgsálatot, minden tökéletes volt, tehát az okot inkább kívül kerestem tovább, ennek ellenére elkezdtem reggelente galaj teát inni, és vele párhuzamosan minden arcra kent trutyimat lecseréltem Clinique Anti Blemish termékekre. A három lépéses tisztítást csinálom reggel és este, illetve az ehhez tartozó alapozót használom, és az arcom mostanra rendbejött. Néhány naponta kezdi kidugni a fejét egy-egy patti, de egészen más típusú, 1-2 nap alatt elmúlós, nem fájós fajta, könnyen alapozható. Ja és, ami még fontos lehet: mézről visszaváltottam barna cukorra, mert még ezzel is láttam egy kis összefüggést.


No de a lényeg: most szép a bőröm, és nem csak a pattanások tűntek el, de az egész egységesebb, szebb színű lett. Kevesebb sminket is használok azóta.

2016. szept. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!