Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire kockázatos fekete...

Mennyire kockázatos fekete hajat leszívatni?

Figyelt kérdés

Több mint egy fél éve lett a hajam befestve feketére amit utólag hát nagyon bánok.Előtte sötétbarnára festettem ami amugy tökjó volt csak hamar kikopott ezért gondoltam akkor inkább legyen fekete. Eredeti hajszínem amugy gesztenye barna.

Nagyon meguntam a feketét és már nemis igazán tetszik ezért szeretném leszívatni és valami világos barnára festeni. Mennyire roncsolná meg a hajam? Ígyis mióta fekete, teljesen elvékonyodott, előtte szép dús volt, és sokkal jobban törik a vége. Félek hogy kihullana a hajam a leszívatnám vagy valami. :D


Bármilye táncsot, tapasztalatot szívesen elolvasnék hogy ki hogy járt a szívatással, köszi! :)



2016. szept. 17. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég necces helyzet, de legalább nem platina szőkét akarsz feketéből. Menj el egy nagyon jó fodrászhoz, költs rá egy kicsit, megéri. Sajnos nem úgy működik, hogy kiszívja a festéket és kész, eredeti hajszín, hanem egy narancsos árnyalatú hajat kapsz, amire megy majd festék, hogy az eredeti hajszíned érd el. Hallottam olyat is, hogy kiradírozzák a festéket, ha előtte nem volt szőkítve, nézz utána esetleg.
2016. szept. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress olyan fodrászt, aki nem rögtön hidrogénnel esik neki. Én majdnem ugyanebben a cipőben voltam, az eredetileg gesztenyebarna hajamat (igaz én évekig) festettem feketére, aztán meguntam. A fodrászom hajradírral (Nirvel color-out) szedte le, két lépésben, először vöröses-barnás lett, következő hónapban világosabb, ami pont annyira hasonlított az eredeti színhez, hogy szépen le tudtam növeszteni.
2016. szept. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!