Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan nőhetne hosszabbra a...

Hogyan nőhetne hosszabbra a hajam?

Figyelt kérdés

A problémám elsősorban az, hogy Kb tavaly óta nagyjából egy hosszon van a hajam. Alapból gyorsan nő(kb 2 cm/hónap), de a mérőszalag szerint már vagy 2 hónapja ugyan azt a hosszt mutatja. Egyébként valamivel váll alá ér, de gyerekkoromban volt, hogy 1 év alatt ebből a hosszúságból megnőtt hátközépig érőre. Most meg sehogy se akar. Egyébként 4 éve kezdtem el a teljesen rövid hajamat növeszteni, csak tavaly be kellett vállalnom egy 10 centis vágást, hogy elöl oldalt is hozzá tudjon nőni a hátsó részhez, de az már visszanőtt.


Létezik, hogy ennyi lett volna a növekedés?


Pedig eszem a vitaminokat, nem festem, nagyon ritkán vasalom, de csak azért, hogy kinézzen valahogy. Pakolásokat és hajolajakat is használok, hogy ne törjön/száradjon ki a vége. Egyébként nem is töredezett a hajvégem.

Szeretném, ha legalább mellig megnőne, de az még 20 centi kb.


2016. szept. 19. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Használj ricinus olajat, állítólag az meggyorsítja a növekedést, vagy beindítja a te esetedben.
2016. szept. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Használtam ricinust, de jelen állapotomban nem tudom használni, mert időm sincs rá.(munka, főiskola, külön tanárok) Dabur vatikás kókuszolajat használok mosások előtt.


Más fajta csodaszerre lenne szükségem, hogy beinduljon megint a növekedés.

2016. szept. 19. 18:42
 3/8 anonim válasza:

Nekem személy szerint a ricinus csak arra volt jó, hogy a hajfestéket kiszedje a hajamból :D

Múlt héten kezdtem el szedni ( barátnőm ajánlására akinek használt) Rossmann márkás Kovakő tablettát. 150 darab van benne és 2000 forint. Kíváncsi leszek, hogy nekem használ vagy sem. :D

2016. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fúú olyat szedtem, de már meg nem mondom mikor. A körmeim eszméletlen hosszúra megnőttek, de nem tudom, hogy a hajamra milyen hatással volt. Most biotint szedek és megint hosszú a körmöm. Csak a hajam nem akar nőni :/
2016. szept. 19. 19:23
 5/8 anonim válasza:
Az én hajamhoz is már valami bájital kéne mert sose fog megnőni :D
2016. szept. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha két hónapja ugyanolyan hosszú a hajad, akkor csak törik a vége...
2016. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Persze, mert ha letörik a hajad, olyan mintha valaki levágná, és hirtelen egyszerre lesz ugyan olyan rövid mindenhol. :,D

Néha gyorsabban nő a haj, néha pedig lelassul. Nő, csak picit

2016. szept. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nyáron voltam fodrásznál egészségügyi vágásnál. Nem is szálkás a vége, kétlem, hogy törne(legalábbis ennyire)

Persze az is lehet, hogy csak én nem látom és ahogy a vállamat bizergálja a hajam, így eltörik a vége, de viszonylag sokat fen felfogva is, hogy ezt elkerüljem.

2016. szept. 20. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!