Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan világosbarna hajfest...

Van olyan világosbarna hajfesték ami nem tartalmaz sok vörös pigmentet? És nem sárgul be egy idő után a haj?

Figyelt kérdés

Eredeti hajszínem ilyen:

[link]


Ilyet szeretnék:

[link]


Ezt akarom elkerülni:

[link]


[link]


Már festettem világosabbra és kezd nagyon bevörösödni pedig extra hamvas szőkét vettem. (Azért szőkét mert már volt festve előtte, hogy befogja.)

Szeretnek szép természetes HAMVAS világosbarnát. Használtam hamvasító sampont (Schauma) de semmit sem ért. Milyen hamvasító cuccok vannak még, vagy festék?

Nem akarom visszafesteni se sötétbarnára. :(


2016. szept. 24. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Olyat válassz, aminél a barna kódja után 0 vagy 00 van. Azok természetes színek, és nincs bennük semmi más, se lilás, se vöröses, semmi.
2016. szept. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amit szeretnél, tehát az a dakotakotis barna, na pont olyan az eredeti hajam, anyumtól örököltem, és pont azért festem, hogy ne ilyen legyen. Ez csak érdekességként írom. Mindenkinek más az ízlése. Amúgy sokáig én sem találtam a megfelő festéket álmaim hajszínéhez, de végül elmentem fodrászhoz és első festésre tökéletes lett. Pedig sok más árnyalattal kísérleteztem korábban. Én tehát egy fodrászt ajánlanék.
2016. okt. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!