Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek erős hajhullás...

Mit tegyek erős hajhullás ellen? Többi lent

Figyelt kérdés
Kb 6-otdikos korom óta hullik a hajam, most kezdtem a 9-ediket. Látványos csak 1 éve lett kb, már alig merem kiengedve hordani annyira megritkult :(( Voltam vérvételen, minden rendben volt. Máshol még nem voltam. Ha genetika akkor semmit nem lehet tenni??:o volt már rá példa a családban...van olyan hajszesz vagy sampon ami BEVÁLIK tényleg? Segítsetek mert nagyon rossz érzés...ha végighúzom a kezem a hajamom minimum 10 hajszál kijön..nagyon dús hajam volt ezért nem látszott meg sokáig..ja és mindenhol hullik de legjobban a fentetőn és az alatt!

2016. szept. 26. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia nekem is nagyon hullott a hajam több mint egy évig.

Kérj egy új vérvételt,és menj el bőrgyógyászhoz.

Addig már vegyél hajvitamint nekem a Merz Special vált be nagyon. Hajhúllást csökkentő sampon (rossmannba vettem).

Fésülést ne vidd túlzásba és vigyázz, hogy ne sértsd meg a fejbőröd és ne "erőszakkal" fésülködj. Még esetleg gyógyszertárban vegyél ricinus olajat

2016. szept. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
valószínű a genetika vagy hormonális gond. (de a genetikainak is hormonális alapja van). Endokrinológushoz elmehetnél (beutalót háziorvos ad, de magánban nem kell), más tüneted van (szőrösség, zsíros bőr, stb)? Privátban pedig tudok küldeni valamit, ami még segíthet, csak nem olcsó :/
2016. szept. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok, nem reklámozok, hanem nekem is ez a problémám (sajnos hormonbetegség okozza, amit nagyon nehéz kezelni az esetemben)
2016. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Próbálj meg több fehérjét bevinni, lehet, hogy visszanő. Elvileg a metionin fehérje szerepet játszik a haj felépítésében és napi 60 gram fehérje a minimum. de van ahol 100 at ajánlanak.

Ezt jól gondold meg, mert általában ez napi majdnem egy kiló hús, vagy sajt!! ha nem eszel meg ennyit akkor vegyél testépítős fehérjeport, és mellé vitamin komplexet mert az is kell a hajhoz. Szedd minden nap és megerősödhet, nekem is sokat erősödött bár van egy kis ujjnyi hely ahova már nem fog vissza nőni, de a többi részen a vékony szálacskák vastagodnak.


Nem normális, hogy a férfiak 25 évesen kopaszodnak. Ez szerintem a mai fogyasztói társadalom mellékterméke. Figyelj oda a testedre!


És méregteleníts. Múltkor bekentem sima olajjal a hajam és amikor lejött, és ráment a nyelvemre, elzsibbadt tőle a nyelvem.

Én nem tudom mit tesznek itt a levegőbe.... (mert simán lehet h tesznek valamit) vagy mi ez a sok méreg a bőrön de bizotsan nem tesz jót a hajnak.

Az izzadást a szauna, és a sport segíti elő.

2016. dec. 13. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez a Merz Special meg összetételben sima multivitamin. A testépítős vitaminokat javaslom mert ott sokszoros túllépések vannak az ajánlott mennyiségben ami hamar visszatölti majd a szervezetedbe azt ami hiányzik.


Pl a biotech daily packet. Én azt szedem.

2016. dec. 13. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!