Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos bőrre írnátok erős...

Pattanásos bőrre írnátok erős gyógyszereket amelyek garantáltan eltüntetik a pattanásokat és egyben leírnátok a mellékhatásaikat is?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! 15 éves fiú vagyok, és már 3 éve küszködöm a pattanásaimmal. Tele vagyok fehér mitesszerekkel,vagy olyan apró zsirmirigyekkel amiket nem tudok kinyomni, csak tűvel, a homlokomon annyi van, hogy megszámolni sem tudnám, és minden héten kijön 4-5-6 nagy dagadt pattanás , amihez legalább 4 nap kell hogy eltünjön és mire eltünik ujra kijönnek a társai. Már ott tartok hogy szégyelek ki menni az utcára, mert rengeteg van. Kozmetikushoz is járok de szinte semmit sem ér, kitakaritja az arcom és rá 1 hétre ujra tele vagyok. Egy vagyont költöttem mindenféle kenőcsökre, gélekre , stb, semmi sem használt, csak a bőrömet szárította. 1 hete csalán teát iszom , mert sok helyen hallottam hogy jót tesz, de semmit sem használt egyenlőre. A bőrgyógyász ? Skinoren+Zineryt párosítást irt fel , de semmi, már többször voltam nála.. Ezért egy gyógyszerre lenne szükségem ami nektek is bevállt, egyben a mellékhatását is kérném, mert pl. ottvan a Sotret , egy nő azt írta, hogy használt neki, de élete egyik legnagyobb hibája volt a mellékhatások miatt, de a mellékhatásokrol már nem beszélt . Előre is köszi :D !

2016. szept. 26. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel fiú vagy, így a sotret jó választás lehet, nőknél okozhat igen komoly dolgokat. (Gyermekvállalás)

De minden gyógyszerre rá tudsz keresni, és írja a mellékhatásait.

A sotret amúgy szerintem hatékony!!

2016. szept. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi , ment a zöld kéz, de leírnád a mellékhatásait? Én sok helyen kerestem de csak annyit kaptam hogy "súlyos mellékhatások" .. ?
2016. szept. 26. 18:52
 3/3 anonim ***** válasza:
A Házipatika .hu oldalon megtalálod a teljes gyógyszerleírást.
2016. szept. 27. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!