Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki milyen fajta hennát használ...

Ki milyen fajta hennát használ hajfestésre?

Figyelt kérdés

nagyon tanulmányozom a hennát,mert a göndör hajam kissé tönkrement a vörös hajfestéktől,viszont szeretnék vörös maradni.Burgundi színű hajat melyik hennával lehet elérni?(világos barna hajon)

olvastam a herbal henna burgundi vöröséről..mennyire természetes?? esetleg más tapasztalatok? (réz-rókavöröst nem szeretnék)



2016. szept. 29. 12:05
 1/1 anonim válasza:

Én a bionom oldalról vettem hennát, a zöld csomagosat. Ott olvasgass, böngéssz az oldalon. A fórum nagyon jó, sokan szinte ugyanazt a kérdést teszik fel, biztos megtalálod a választ.


Én gesztenyebarna vagyok, bár gyerekként vörös voltam. A hennától viszont gyönyörű szép vörös lett a hajam, nem győzik dicsérni. Semmit sem keverek hozzá, csak a bíz, elkeverem a port és kész.


A hoxa fórumon is van egy hennás topic, ott is kérdezhetsz!

2016. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!