Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A melegollós hajvágás ára...

A melegollós hajvágás ára mellett pluszban kell fizetni a mosásért, szárításért?

Figyelt kérdés
Lehet bugyuta a kérdésem... ezért előre is elnézést kérek! A sima hajvágás (mindig ezt kérem) az cakkumpak 3 ezer forint. Csak kíváncsiságból nézegetem a szalon honlapját, ahova járok, és megláttam, hogy van náluk melegollós hajvágás is, ami 7 ezer forint. Na már most, aki olyat kér, az pluszban kifizeti még azt a 3 ezret ami a mosás + szárítás ára? Tehát egy melegollós hajvágás az összesen egy tizes? Vagy tényleg csak 7 ezer?

2016. okt. 4. 16:30
 1/3 A kérdező kommentje:

* nézegettem


Szóval, abból indulok ki, hogy ez a 3 ezer is úgy jön ki, hogy összeadódik a vágás, a mosás + szárítás, és a hajhossz ára. Tehát mondjuk, ha otthon mosnám meg a hajam, vagy más hosszúsága lenne, akkor nem ennyibe kerülne. Melegollós hajvágásnál is így összeadódik?

2016. okt. 4. 16:34
 2/3 anonim ***** válasza:
A 3000ben benne van a sima vágás, de azt nem kell kifizetned ha melegollóval vágatsz, de a mosás szárítást igen. És az nemhiszem hogy olyan nagyon drága lenne, én egy elég jónevű szalonba járok de ott a mosás csak 200
2016. okt. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi. Még átgondolom, hogy belevágjak-e, elvégre ennek csak folyamatában van értelme, egy alkalom az nem sokat ér. De akkor nem kell tartanom olyan veszett magas összegektől. (Ahova járok ott 500 a mosás)
2016. okt. 4. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!