Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen krémet érdemes az...

Milyen krémet érdemes az arcbőrömre tenni,25-30 között?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok. És eddig csak a kamaszoknak való Garnier pure termékcsalád lemosóját és tonikját, és arcradírját használtam, használom mind a mai napig. Mostanában kezdtem észrevenni, hogy a bőröm finoman elkezdett ráncosodni, kicsit megereszkedett. Nem kell nagy dolgokra gondolni pár vékony szarkaláb , homlokráncocska. Szóval szeretnék keresni egy olyan nappali- éjszaki krém kombinációt, vagy egyetlen krémet ami a nagyobb ráncok kialakulását lelassítja. A bőröm normál, T vonalban kissé zsírosabb. Pattanásosodásra kezelés nélkül hajlamos. Nem érzékeny. Körülnéztem mi lenne a megfelelő, de megmondom őszintén nem találkoztam eddig olyannal ami megfelelőnek látszana. Találkoztatok olyan krémmel ami jó lehet ebben az esetben? Ha van tapasztalatok akkor az is érdekelne.

2016. okt. 7. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell nehéz krém,érdemes csak éjszakára hatékonyabb hidratálót használni.Az Oriflame normál-kombinált bőrre készült krémje nekem bevált.
2016. okt. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Egyetlen krém önmagában nem fog csodát tenni a ráncokkal. Normális nappali és éjszakai rutin kell. Szerezz be egy jó fényvédőt, használd minden egyes nap. Ezen kívül meg keress C-vitamin, retinol, niacinamid, E-vitamin tartalmú készítményeket. A Garnier tonikot meg dobd ki. Nem jó.
2016. okt. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. :)

Bár a garniert pontosan nem értem miért nem jó. Akkor pattanásokkal mi legyen?

2016. okt. 10. 10:17
 4/4 anonim ***** válasza:

A Garnier-t én sem ajánlanám a te korodban - nem azért, egyidősek vagyunk - baromira szárít. Az tinikorban jó volt, amikor tocsogott a fejem a zsírtól. De tele van alkohollal, ami szárít, ami ráncosít.


Milyen árban akarnál költeni? Mert lehet, hogy már megérné komolyabb cuccokba befektetni.

2016. okt. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!