Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 152 cm magas/ 51 kilós lány...

152 cm magas/ 51 kilós lány vagyok és a fenekem tele van fehér és lila striákkal, nagyon taszító?

Figyelt kérdés
Hiába edzek rá, az fenekem sztem izmosabb, és így nagyobb lesz és csak még jobban kireped a bőröm... nagyon elszomorít
2016. okt. 10. 17:51
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
2016. okt. 10. 17:52
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem taszító.

Úgyis a feneked formája számít többnyire. :P

2016. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Azért "reped" meg a bőröd, mert nem bírja a "nagyságot".

Sajnos ezek nem fognak elmúlni edzés hatására sem.

Nem szabadott volna engedned, hogy ennyi zsír gyűljön össze a bőröd alatt.

2016. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mindig sportoltam, azt nem tudtam befolyásolni kamaszkor elején hova menjen a zsírom...
2016. okt. 10. 18:29
 5/18 anonim ***** válasza:
17%
Nem akarlak megsérteni, de ha valaki rendszeresen sportol, akkor arra nem megy vagy +10-15 kg zsír....
2016. okt. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
40 kg-nak kéne lenned. És leszólhat bárki, hogy úristen az túl kevés, de nem. Egy 175 centis lánynak valóban ijesztő ez a kg, de egy 150 centis lánynak ideális, ha nem akar kövér lenni.
2016. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A fehér vonalak a növekedés vagy hízás miatt vannak. Hajszálvékony embereken is vannak, ha volt az életükben egy időszak, amikor hirtelen nőttek az átlagnál többet, viszont mivel te 150 centi vagy, sajnos az utóbbi áll fent.
2016. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Kedves #6-os válaszoló!

Ez a 40 kg neked mi alapján jött ki? Mert BMI index szerint az már sovány... nekem 50 lenne a normális testtömeg minimuma!, ezt 1 kilóval léptem túl.

2016. okt. 10. 20:32
 9/18 anonim ***** válasza:

A BMI index nem a tényleges testzsír-százalékot mutatja, szóval nem teljesen mérvadó. Hiszen nem mindegy, hogy valaki izmos vagy zsíros, és mindkettőnek lehet ugyanannyi a testsúlya. Sportolóknál például túlsúlyt is jelez a BMI index, hiszen az izom nehezebb a zsírnál.

És sajnos a te tested sem úgy érzékeli, hogy neked ez a normális testalkatod, ezért is van rajtad ennyi stria.

Lehet valaki 51 kiló úgy, hogy szép formás, izmos, sportos alkata van, vagy 51 kiló úgy, hogy csak háj van rajta.

Hiába edzel a fenekedre, a striáid nem fognak attól eltűnni, és kizárólag csak fenékedzés rendszeres sportolásnak sem nevezhető, amit fentebb írtál.

2016. okt. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
És mivel az izom nehezebb a zsírnál, ezért zsírból több kell, hogy legyen az emberen, hogy hasonló kiló legyen.
2016. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!