Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 152 cm magas/ 51 kilós lány...

152 cm magas/ 51 kilós lány vagyok és a fenekem tele van fehér és lila striákkal, nagyon taszító?

Figyelt kérdés
Hiába edzek rá, az fenekem sztem izmosabb, és így nagyobb lesz és csak még jobban kireped a bőröm... nagyon elszomorít
2016. okt. 10. 17:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, én például sokat nőttem egyik évről a másikra, és tiszta stria lettem. Nem a plusz kilóktól, ugyanis az nem volt rajtam.
2016. okt. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy h magasság -110 és kijön tádá a 42 kiló, de én szeretek kerekíteni, ezért mondtam a 40 kilót. Amúgy a bmi-re ne bízd rá magad. És mint a striák is mutatják kissé el vagy hízva. Tudom h a stria lehet hirtelen növéstől is de egy 150 centis lánynál nem hinném. És ahelyett, hogy másokkal kötöszködnél inkább elkezdhetnél életmódot váltani, mert hidd el, ez így nem lesz jó.
2016. okt. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kicsilány, a striák nem jókedvükből mentek rád.

Hiába próbálod magad becsapni és elhitetni magaddal, hogy az életmódoddal semmi gond, és nem tudod miért keletkeztek rajtad.

Ha nem váltasz életmódot, nem fogysz 6-7-8 kilót, akkor hamarosan az egész feneked striákkal lesz tele, ami nagyon nem szexi, mert azt tükrözi vissza, hogy nem foglalkozol magaddal, elhanyagolod a tested, és nem figyelsz oda az intő jelekre, hogy változtatni kellene.

2016. okt. 13. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nyugod meg, a lila egy idő után kifog fehéredni és akkor már kevésbé lesz feltűnő. Szerintem stria mindenkin van, akin nincs, az hazudik.Én 165 cm vagyok, 54 kg, 12 éves korom óta vannak striáim, de el kell fogadni.Elmúlni már úgy sem fog, nem kell vele foglalkozni, úgy sem nézi senki:) Aki pedig azt írja, hogy fogyj le 40 kilóra az sem normális.Szerintem inkább legyen rajtad hús, mint hogy csont és bőr legyél.A fiúknak úgy is te fogsz tetszeni és nem a deszka colostok lányok, szóval relax:)
2016. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
71%
Jaj ezt is csak egy törpe húsos lány mondja... Am nem, le is írtam miért mondtam azt észlény. És am meg majd pont te mondod meg h kin lehet meg kin nem. Hát képzeld drágám rajtam egy sincs, ennyit erről.
2016. okt. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Csak nem mindegy mennyi van rajta, és milyen vastagságúak és milyen hosszúak.

Nem mindegy mennyire látszódik meg rajtad.

2016. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

151 centi vagyok, és 44 kiló, és nekem is vannak striáim. Nem nőttem, híztam vagy fogytam rövid idő alatt soha, és mégis vannak, mint a legtöbb tinédzsernek, mivel a tested változásokon megy keresztül. Ne aggódj miatta, valószínűleg pár év múlva halványabbak lesznek.


De emellé azt is megjegyezném, hogy edzéstől nem feltétlenül lesz nagyobb a feneked...

2017. febr. 21. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Törpe húsos lány 165 centivel és 54 kilóval, hát ez jó :D Azért, mert te gondolom 180 centi vagy és 30 kiló, ne hidd azt, hogy az a normális. Annyira húsos vagyok, hogy a magasságom ellenére is többször kerestek már fel modellügynökségek, szóval azért olyan húsos és törpe csak nem lehetek te nyomoronc :D Kapásból 5 világhírű modellt feltudnék neked sorolni ezzel a magassággal és testsúllyal, úgy hogy ne irigykedj drágám, inkább szedj fel vagy 20 kilót, hogy elérd a normál testsúlyt :)
2018. nov. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!