Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 40 felett már nem illik egy...

40 felett már nem illik egy nőnek a hosszú haj?

Figyelt kérdés

[link]


Például egy ilyen már túl hosszú? Öregít?


2016. okt. 12. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem illik
2016. okt. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Pont a rovid oregit edesem:))
2016. okt. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a rövid öregít, mert minden öregasszonynak olyan.

Amíg egészséges, ápolt, addig lehet nyugodtan hosszú.

2016. okt. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még van 5 évem a 40-ig, ilyen hajam van, mint a képen legalább 10 éve, szerintem jól áll, nem is akarom még jó sokáig levágatni rövidebbre. Anyukám szerint viszont már szoktassam magam a rövidhez, mert hamarosan olyan korban leszek, mikor nem illik a hosszú haj.
2016. okt. 12. 14:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, régebben volt olyan mondás, hoyg hosszú hajjal ugyan úgy nézhet ki valaki, mint egy öreg nö, röviddel viszont mint egy öreg férfi.


A rövid haj szerintem csak nagyon kevés nönek áll jól, a legtöbbet borzasztóan öregíti, keményíti az arcot.


A félhosszú viszont - megfelelöen vágva és ápolva -, mindenkinek jól áll, elönyös.

2016. okt. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A haj hossza nem kor kérdése, ha neked úgy tetszik, akkor fölösleges levágatni.

Én 60 vagyok, és még "mindig" ilyen hosszú a hajam, mint a képen, csak kicsit más fazon.


Eszembe sem jutna levágatni azért, mert pár ember begyepesedett és csak sablonokban tud gondolkodni.

2016. okt. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ez a haj simán jó 40 felett.

nekem egyedül a fenékig érő nem tetszik a már öregasszonyokon, mert olyan boszorkányos. de minden más simán mehet szerintem.

2016. okt. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fazontól függ, és attól, hogy ki mit tud viselni. Amikor valakinek ősz a haja nem festi és leér neki fenékig az olyan ősanyás, de egy igényes ápolt fazon nagyon csinos akár rövid akár hosszú. Esetleg egy hosszabb pixi fazon jó megoldás lehet a kettő között.
2016. okt. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!