Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most vettem Revalid kapszulát...

Most vettem Revalid kapszulát (kezdésnek csak 30 darabost), mert eléggé hullik a hajam meg kevés hajam is van. Mennyi idő után látszik meg a változás? Tényleg szép sűrű lesz a hajam?

Figyelt kérdés
2008. okt. 3. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Csodákat azért ne várj. Ha olyan típusú vagy, akinek ritka a haja, nem lesz hipersűrű. Ez csak egy általános vitamin a haj és a köröm erősödésére!

Egyébként is tudni kellene a hajhullás okát, lehet ez stressz, vagy vmi gyulladás a szervezetedben.

2008. okt. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért ráfér egy kis erősödés.Nem nem volt ilyen ritka, régen sűrűbb volt.Menjek hajanalitikushoz?De hol van ilyen?
2008. okt. 3. 18:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Legalább 3 hónapos kúra kell, az ilyen "csodaszerekből". Mondjuk én a Revalidban annyira nem hiszek, és iszonyatos drága, nekem a sörélesztő tabletta jött be.

Hajnál nemtudom mennyi a változás, de barátnőm mondta, hogy a Revalidtól 2 nap után eltüntek a fehér foltok a körméről, szóval van benne valami, csak az ára eszméletlen..

2008. okt. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, kaphatók olcsóbb termékek is, és ugyanaz a hatás. Ott van pl a Biovanne, de én régen egyszerűen csak sima A vitamint szedtem (ha jól emlékszem, de lehet E volt). De mégis inkább az A-ra emlékszem. Azt viszont ne feledd, hogy nem csak a hajad fog gyorsabban nőni, hanem a többi szőrzeted is! :)
2008. okt. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nekem bőrgyógyász írta fel. Sűrű hajam volt, de nagyon megritkult.6 hete szedem a revalidot,s máris látszik a különbség.Még az erejét is visszakapta a hajam.

Ja,és a szőrzeted nem nő tőle gyorsabban!!

2008. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is hasonló tünetekkel kezdtem a Revalidot, és már megettem egy 90 darabost,azonban a különbség még mindig nem látszik. Én már nem hiszek benne, inkább kipróbálom a Forcapil tablettát, hátha az segít.
2008. dec. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A vitamint csak receptre adnak ki. ha együtt szeded az E és A vitamint, állítólag akkor hatásos igazán...amúgy a Biovannét én nem ajánlom, nekem semmit nem hatott, és ahhoz azért elég drága...ráadásul több embertől hallottam, hogy pigmentfoltokat okozott benne az egyik anyag...a bőrgyógyásznál derült ki, hogy van benne valami ilyen dolog, és most vehetik a Biodermás cuccokat, hogy regenerálódjon a bőrük...én ma vettem Revalidot, az én ismerőseimnél pozitív, nem tudom, hogy itt ezen az oldalon miért húzzák le annyira...szerintem nagyon egyénfüggő, ha már a kettő között vacilálsz, én a Revalidot ajánlom:) hajanalitikus és hasonlók után meg gyógyszertárakban érdeklődj, mert több gyógyszertárban is megvizsgálják a hajad szakértők, van, hogy ingyen!
2011. jan. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én egy hónapja szedem a revalid kapszulát naponta 3X1 szem, a hajam kevésbé hull. Viszont az étvágyam olyan mint egy farkasé. Amivel nincs baj, hisz röpke 45 kilo vagyok igy rám fér a hizás. Nem ettem ennyit a gyógyszer szedése előtt, és már 2 kilót hiztam azóta. Szóval két legyet ütök egy csapásra, nemcsak a hajam erősödik, nő hanem még hizok is.
2012. okt. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!