Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A keloid heget ellehet tüntetn...

A keloid heget ellehet tüntetni ha tetováltatok rá?

Figyelt kérdés

milyen tetoválást ajánlanátok?

a vállamon van 3nagyon nagy keloid heg..de az orvos sem tudja eltüntetni azt mondta h ez elmúlni nemfog max elfedhetem..:/

és én 1tetoválásra gondoltam..viszont akkor olyan kellene ami az egész vállamat befedi pl

[link]

[link]

[link]

mert a vállamon a heg eléggé kiüt színben..szóval talán az ilyen sötétebb izékkel elfedhetném..ti mit gondoltok erről?

16/L


2010. ápr. 25. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rossz ötlet, mivel a keloid egy hegesedési anomália, és ugye a tetoválás is sebesedéssel jár - honnan tudod, hogy nem lesz egy nagy keloidid a tetkó helyén?
2010. ápr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A keloidos heg vaskos,dudoros, ráadásul a sima hegek felszíne se olyan mint a bőr ezért nagyon nehéz tetoválni, és a festéket se úgy veszi be
2010. ápr. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

már lemondtam róla h rátetováltatok mert félek h még rondább lesz:S

de akk hogy tüntessem el?:(

2010. máj. 8. 14:01
 4/4 anonim ***** válasza:

:facepalm:


Először legyen meg az egészséges, normális kiindukási alap, aztán jöhet a bodymod.

Keloidot steroid injekciókkal is szokták zezelni, vannak krémek is.

2011. nov. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!