Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15 évesen mehetek szolizni?...

15 évesen mehetek szolizni? Első alkalommal mennék, a Kiwisunba, pár percre. A kérdés, hogy lehetséges-e, ennyi idősen?

Figyelt kérdés

#barna #bőr #szolárium #tan #első szoláriumozás
2015. máj. 30. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, de nem ajánlatos.
2015. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatod, de rendszert még ne csinálj belőle. 17 évesen már próbálgathatod komolyabban
2015. máj. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

18 éves kor alatt egyáltalán nem ajánlott. Nem leszek álszent,mert 17 éves korom óta járok rendszeresen,de szerintem 15 évesen még elég korai lenne. Persze pár percre befeküdhetsz,kipróbálhatod,hogy milyen csak azzal semmire nem mennél,csak pénzkidobás lenne.


Ha attól tartasz,hogy nem engednek be akkor attól ne tarts:D Én 16 évesen mentem el először kipróbálni és a kutyát se érdekelte. Annyi volt,hogy a csajszi felhívta a figyelmem a veszélyekre,ajánlott krémeket stb.

Meg most itt van megint a meleg,süt a nap. Feküdj ki napozni. Ilyenkor fog a legjobban,és nem kell szép kis összegeket kifizetned.

2015. máj. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül!
2020. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!