Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány eredeti szőke hajú lány...

Hány eredeti szőke hajú lány festi itt sötétebbre a haját?

Figyelt kérdés
Olyan gyakran látni festett szőke lányokat, viszont fordítva szőkéből sötétet nagyon ritkán? Miért van eeez?
2016. okt. 17. 21:26
 1/1 anonim válasza:

Például én :) nekem olyan a hajam, hogy a szűrt fényben már-már fehér, viszont a természetes fényben mézszőke..

Én személy szerint az ért festem, mert nagyon bejön a csokibarna, másrészt amíg szőke voltam, mindenki hülyének nézett.. Például amikor voltam tánc versenyen (táncos vagyok) és nyertem, mindenki csak nézett, hogy nyertem.. Pedig a tánchoz nagyon nincsen köze az okossághoz.. De ez van..

Az én véleményem ez: szerintem ami szőke és festi a haját, az vagy azért festi, mert tetszik neki az a szín, vagy mert unja, hogy hülyének nézik..

25/L :)

2016. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!