Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a pothajakról?

Mi a véleményetek a pothajakról?

Figyelt kérdés
Már rég ota szeretnék olyan csatosat...hogy akor rakom fel mikor akarom...és nem kell fodrászhoz járjak honaponta mert le nőt..... Mi a véleményetek a pothajrol?
2010. ápr. 26. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem akarok bunkó választ írni ez csak egy vélemény..De szerintem örülj hogy ha van hajad és nem kell nem muszály póthajat hordanod.Nagyon természetellenes...Szerintem a srácoknak is inkább az igazi tetszik mint a mű.
2010. ápr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:$ de van igaziii hajbol is :$:$
2010. ápr. 26. 15:50
 3/14 anonim ***** válasza:
De nem a tied,tudom hogy igazit is fellehet tenni.De ha neked van miért akarnád a másét?;D;)
2010. ápr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
De mindegy ezt gondolom én nem terveztem ilyet soha pedig örülnék ha hosszabb hajam lenne.Ha neked ez tetszik akkor hajrá.
2010. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem van és amikor kell, jól jön :) felrakom és indulás :D és szép is, igazi haj :)
2010. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A varrott meg hőillesztéses, meg nem tudom milyenek vannak, azok nem tetszenek. De ha csatosat felraksz egy buliba vagy ilyesmi azzal nincs baj szerintem. Persze ha nem minden nap használod. Én mondjuk nem tennék fel póthajat, de nincs is rá szükségem, mert így is nagyon hosszú a hajam.
2010. ápr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Varrott/hőillesztett hajat én is akarok, és nem mert műcica vagyok, hanem mert rasztát akarok :'D És hülye voltam, mert levágattam annó a hátközépig érő hajam :/

Csatos nagyon látszik általában, hogy mű...

17L

2010. ápr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
oo... :( azért köszii.
2010. ápr. 27. 15:51
 9/14 anonim ***** válasza:

mindenki megvan őrülve ezektől a műhajaktól. Tök mű. Egyik nap rövid a hajad, másnap hosszú egyenes?

mint az első embernek aki szólt, igaza van.

Most pl a rövid haj nagyon divatos :)

2010. máj. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

most mért itélitek el mindig azt ha valami nem saját? igenis nagyon lehet szép a póthaj ha nemlátszik az illesztés és hogy mejik az igazi és póthajad és akkor senkit sem fog izgatni. nem aza lényeg hogy vane vagy nincs hanem hogy jólálle vagyhogy természetes legyen tehát ne legyen túl hosszú.

amugy a hosszúhaj a nyerő mots;D

2010. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!