Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megharagszik a fodrászom,...

Megharagszik a fodrászom, hogy elmentem egyszer egy másikhoz?

Figyelt kérdés
Régóta járok már a fodrászomhoz, nagyon jó kapcsolatom van vele, de legutóbb elmentem egy másikhoz kíváncsiságból, hogy megnézzem más munkáját is. De nem tetszik a végeredmény, szeretnék elmenni megint a régihez de attól tartok hogy megharagszik rám emiatt.

2016. okt. 25. 22:31
 1/5 Yellowbanane1012 válasza:
Szíved joga, hogy kihez jársz fodrászhoz. Már miért ne mehetnél el? Hisz a saját hajad miatt jársz. Ha tényleg olyan jófej, akkor nem fog téged kérdőre vonni, hanem örülni fog annak, hogy újra nála kötöttél ki. Nincs oka,joga megharagudni. Amúgysem hiszem, hogy minden kuncsaftot számon tart, hogy ki mikor vágatott nála =)
2016. okt. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Minden fodrász meg van róla győződve, hogy ő az egyetlen jó fodrász a világon, mindenki más csak kókler és elb.ssza a hajadat.

Én legalábbis csak ilyenekkel találkoztam.

És egyébként meg tényleg mindegyik kókler volt és csak elcseszték a hajamat.

2016. okt. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

O.o????


Mi van? Megharagszik? Talan o tesz neked szivesseget, hogy hajlando - jo sok penzert - foglalkozni veled?

2016. okt. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki őszintén,hogy csak kíváncsi voltál,de én is,ha máshoz megy a vendégem és utána visszajön abból nincs baj,ha cikázik oda-vissza azt nem szeretjük,mivel a másik rossz munkáját végezteti el a vendég.
2016. okt. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fodrászom megharagudott.Egy szalonban dolgoztunk,és amikor a másik fodrász megcsinálta a hajam,az összes vendég dicsérte.Amikor ő csinálta meg,akkor meg senki.
2016. okt. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!