Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intenzív hónalj izzadás ellen...

Intenzív hónalj izzadás ellen mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tudom, minden nap feltesznek szinte egy ilyen kérdést, de hiába olvasgattam a kommentek között, nem igazán találtam számomra megfelelőt..

Már több fajta dezodort is kipróbáltam, és a hónaljam nagyon intenzíven izzad. Rossz érzés, hogy világos pólókba nem tudok járni, mert...

Tényleg nagyon frusztráló mindez, 16 éves vagyok, és egyszerűen nem tudom mit tehetnék ellene.

Kérlek szépen, ha valami megoldást tudtok, segítsetek :)



2016. okt. 27. 21:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, fiú vagyok :)
2016. okt. 27. 22:34
 2/4 anonim ***** válasza:
A hormonok okozzák,nem nagyon lehet tenni ellene.
2016. okt. 28. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia! :

Ezt olvasd el: [link]

Velem is hasonló a helyzet, akkor is izzadok ha egy helyben ülök, úgyhogy nekem a háziorvosom a solutio antisudorica-t ajánlotta és bevált. Párszor elég kellemetlen volt a használata, de miután kitapasztaltam mit hogyan, már egyáltalán nem az.

Este kend be vele a hónaljad (egy vattapamacsra pár cseppet tegyél és azzal finomat dörzsöld be, de tényleg ne erősen), hogy legyen ideje beszívódni. Próbáltam hogy reggel kenem be, de bekenés után picit viszket/csíp, úgyhogy ez nem vált be + teljesen kivörösödött a hónaljam utána.

Én nem szoktam minden nap használni, mivel azt vettem észre hogy 1-2 használat után akkor is kevesebbet izzadok ha nem kenem be (ez kb egy hétig vagy tovább tart).

Remélem tudtam segíteni. ^^

2016. okt. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, a napokban ki fogom próbálni a Solutio antisudorica-t, ha minden jól megy.

Előre is köszönöm :) !!

2016. nov. 5. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!