Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festek eltavolitasa? Hogyan?

Festek eltavolitasa? Hogyan?

Figyelt kérdés

Fekete az eredeti hajszinem,kiszőkítettem,és méz szőkére festettem.Csak mindig besárgult,és hirtelen felindulásból vörösre festettem.De ez nagyon nem az én színem.

Olvastam ilyen hajfesték eltávolítókról,de vörösre festett szőkített hajjal mitcsinálhat?



2016. okt. 27. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt hajradírnak hívják, de eléggé szárít, és sprőddé teszi a hajat. Utána fesd vissza a hajad eredeti színre, és egy darabig felejtsd el a hajfestést.
2016. okt. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A vöröset önmagában állítólag kiszedi a hajradír,de ha előtte szőkítetted, azon nem segít, mivel minden szőke hajfesték kiszívja a pigmenteket a hajból.

Az egyetlen megoldás,ha visszafested feketére.

2016. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Hajfesték eltávolítót nem szabad !!!

Én nagyon megjártam vele... tönkretette a hajamat annyira, hogy le kellett vágni fokozatosan az egészet... fodrász csinálta az általam megvett -nem a legolcsóbb színleszedővel-,és a ráfestett sötétszőke festék, kb ráfeketedett!! És utána 1 évig minden szín, a világosbarna, a középszőke, minden rásötétedett!! (ne tudjátok meg, hogy néztem ki,amikor a színleszedés után 3 hónappal befestettem a hajamat egy középszőke hajfestékkel, a lenövés gyönyörű szőke lett, a többi meg iszonyat sötétbarna !!!... ) Mai napig nem tudom, hogy hogyan történhetett ez a rásötétedés... szóval 2 év alatt lenövesztettem teljesen a hajam, és így szabadultam meg attól, amit ez a szer okozott.... de ha nem sötétedett volna rá minden, akkor se érte volna meg,mert amit színleszedés után kaptam tőle, az egy feketés-barnás-vöröses száraz szénakazal lett..... és vághattuk le...

DE AMI NEKEM BEVÁLT, az az aszkorbinsav, vagyis C-vitaminpor. 2 evőkanálnyit összekeversz egy jó nagy adag samponnal, és azt felkened a hajadra. figyeled, hogy hogyan hat, én 40 perc után mostam le,és csodát művelt! Én a padlizsán színt távolítottam el aszkorbinsavval,de nézzétek meg a képeket.

Előtte: [link]

Padlizsán: [link]

Utána: [link]


Nem lett olyan, mint volt persze, de nem sok eltérés volt... annyi hogy rézvöröses árnyalata lett, a hidegárnyalatú ombre hajamnak, de erre az alapra már simán tudtam mást festeni. :)


Majd írj, hogy hogy döntöttél,és mi lett a végeredmény :)

2016. okt. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!