Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet kezdeni egy lapockái...

Mit lehet kezdeni egy lapockáig/majdnem hátközépig érő hullámos hajjal?

Figyelt kérdés

Nos elérkezett a alkalom hogy írjak de nem tudom teljesen minek is írom. :p

A lényeg az hogy 20 éves fiú vagyok világosbarna hajjal aminek a vége szőkés/inkább már arany színű mert legutóbb volt kékes ombréra csinálva viszont az 2 nap alatt kikopott.

nos ez is a egyik ok amiért írok, szerintetek mit tudnék vele kezdeni nomeg milyenre váltsak most le mert az a 2 napos sötétkék változat elszomorított 6ezerért.. szeretnék több hónaposat.

Emellett nem is tudom mit kezdjek vele hogy hordjam vagy miket lehet vele kezdeni :p ebben a lányokat kérném :D

mit tudnátok TI kezdeni egy lapockáig érő hullámos hajjal O.o



2016. okt. 30. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Oh jaj, hosszú hajú srááác :D Na jó, visszafogom magam...

6 ezret kidobtál erre? Hogy 2 nap alatt kijöjjön? Uramisten :D Magadnak ezres alatt megcsináltad volna...

Festeni se rossz ötlet. Én amikor tartósabb de érdekesebb színt akartam, akkor elmentem a fodrászkellékesbe és végül mixtont vettem.

A mixton is festék végülis de a rendesbe szoktak keverni valamennyit, hogy korrigálják a színt (értsd, lila mixtont kevernek a szőkébe, hogy ne legyen vöröses beütése).

Na de ami a lényeg :D Vettem oxit (6% vagy 9%), meg választottam egy marha jó türkiz színű mixtont, összekutyultam belőle vmennyit, nem mindet, mert az sok lett volna... aztán fel is kentem a tarkó alatti részre, a szőke hajamra. Nagyon gyorsan befogta, eszméletlen jó lett a színe :D és tartósabb mint egy "extrém" színű hajszínező. Azzal számolj, hogy lehet, hogy fog eleinte :D

Jaj haha, a néni a buszon anno hogy nézett, hogy milyen a hajam... :D

Vagy vágatni is szeretnél belőle?

Fel szoktad kötni?

2016. nov. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem a tarkó alatt, hanem fölött, de ügyes vagyok :DDD
2016. nov. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nos igen 6 volt s jó is volt de kijött 2 nap alatt ahogy írom.. nem is jó oxit vett a fodrász így ott keverte át.. nomeg a hajfesték a kék mindent befogott de a hajamat kevésbé.. :D azóta hozzá nem megyek.


Fel szoktam fogni mert sokszor zavaróak a babahajszálak O.o nomeg mivel önálló életet él a hajam sokszor hiába fésülöm oldalra vagy egyebek amint kilépek a ajtón már vissza is ment a helyébe.

sokszor persze mikor fel kelek nem is kell fésű mert alapból nagyon szép hullámos :3

A lófarkat nem szeretem de néha muszáj :S


Nos nem szeretnék vágatni belőle isten ments :D viszont szeretnék vadabb színre váltani a végével, aféle kékre de most tartósra vagy lilásra de ha nem fekszene a szín akkor aféle láng verzióra váltok le amúgy is szőkítéssel nagyon jól nézett ki :3


Nos akkor köszi a írást de akkor ki kell mazsoláznom milyet vegyek s akkor megcsinálom magam a pénz nem akadáj nekem O.o csak a rossz fodrász volt.

Így is derékig érőig akarom növeszteni az meg durván 3-4 hónap mert gyorsan nő.


De kíváncsi lennék egy lány mit tudna kezdeni vele, így is egy 480diákos suliban vagyok egyedül hosszú hajú srác.. XD a lányok mindig megnézik.. o.O csak hiába ha nem tudok mit kezdeni vele. :p

2016. nov. 2. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!