Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ápoltság sok pénzhez kötött?

Az ápoltság sok pénzhez kötött?

Figyelt kérdés
pl egy hónapba sok mindent kell vennem:izzadásgátló szert mert borzasztóa izzadok,balzsam,gyanta, lehuzocsik,sampon,tusfürdő, spryre már nem is gondolok:s és mégse jön ki kevés pénzből.tippek?
2010. ápr. 27. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:

szia:)

az ápoltság végülis nem sok pénzhez kötött, mert ha rendesen tisztálkodsz, akkor már azzal ápolt vagy:)

viszont a többi cucc az nincs vmi kevésbe sajnos...

próbálj úgy vásárolni, h pl. samponból a nagyobb, de olcsóbb kiszerelésűt vedd meg...van a Syloss-nak is ilyen:)

és ha használod is, kevesebbet használj, hígitsd egy kis vízzel, és ez a fejbőrödnek, a hajadnak is jó:)

sokszor amúgy az olcsóbb termékek is ugyanolyan jók:)

remélem segítettem:)

sok sikert:)

2010. ápr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jaaa és esetleg ha borotvára váltanál?bár nem tudom mennyire jön ki olcsóbbra, csak egy tipp:)

és még azt szerettem volna írni, h balzsam helyett lehet érdemesebb lenne egy nagy doboz pakolást venned, amit nyugodtan használhatsz balzsamként is, tök puha lesz a hajad:)

továbbig elég, és ha olyan kedved van, még pakolásként is tudod használni:)

2010. ápr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és még 1 vmi, pakolásból is vannak ilyen nagyobb kiszerelésűek, és mégis olcsóbbak:)
2010. ápr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Gyanta helyett állj át borotvára, az olcsóbb, igaz, nem olyan hatékony.

Én a kiváló minőségű izzadásgátlómat 300 forintért veszem a DM-ben, általában két hónapra elég. Akkor ez havonta 150 forint.

Hajat négynaponta mosok, egy normál, 250 ml-es sampon nekem elég négy hónapra, pedig hosszú hajam van. Nem a legolcsóbbat veszem, hanem a beváltat: a Fructis 600 forint (egy hónapra lebontva 150).

Balzsamként egy fodrázskellékesnél kapható lieres kencét használok: 900 forint, több, mint egy éve vettem, és még van benne. Tökéletesen ápolja a hajam, finom, selymes és könnyen fésülhető lesz tőle a hajam. Számoljunk 50 forintot egy hónapra, mivel még egész sok van a tégelyben...

Tusfürdő helyett szappant használok, remek, csupa természetes anyagból álló szappant veszek 200 forintért - mindennapi teljes fürdés mellett is elég egy hónapig.

Parfümöt általában ajándékba szoktam kapni, de ha én veszek, az sem kerül többe 4000 forintnál, és egy évig elég. Havonta legyen 150 forint.


Összeadva ez 700 kerek magyar forint havonta. Mi a drága ezen?

2010. ápr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Mármint "literes kencét".
2010. ápr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a dm-es termékek váltak be, izzadásgátló, a barátom a samponját és tusfürdőjét is használja. sajnos gyógyszertári kencéket használok (sampon, testápoló), de azok se valami drágák. Gyantázni ritkán szoktam, inkább borotvát használok, abból is a cserélhető fejűt, mert sokáig tart, és tényleg jó. Ne dőlj be a reklámoknak, mert mindig a legmárkásabb a legjobb, (főleg hogy nagy részük állatkísérleteket is folytat). igazából a rendszeres tisztálkodás a lényeg, ha lehet természetes alapanyagú tisztálkodószerekkel.
2010. ápr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!