Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van jó lakás, jó autó, ápoltsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jó lakás, jó autó, ápoltság, mégsem megy a randizás?!

Figyelt kérdés

Szóval 27 éves vagyok, lehet sokan irigykedni fogtok, jó lakásom, jó kocsim, jó állásom van, igaz, rengeteget küzdöttem érte. De ez mindegy is. Egyedülálló vagyok.

A haverjaim folyamatosan kérdezgetik, hogy egy héten hány csajt viszek fel, mutogatni a penge kecót, kicsit borozni, pezsgőzni velük, aztán szex... Na de itt a gond. Lassan egy éve, hogy megvan ez az egzisztenciám, de még egyetlen egy lánnyal sem sikerült összejönnöm! Se egyéjszakás, se komoly. Pedig rendszeresen járok buliba, de egyszerűen soha soha nem tudok felszedni senkit. Szóval már egy éve "szüzen" áll a lakás, tiszta égő... pedig ápolt vagyok, edzem a testem meg minden... szerintetek mi lehet a baj?


2011. jan. 6. 22:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Ha egy értmes Nöt akarsz felszedni, akkor azt ne buliban tedd.

Ha csak a pecót akarod mutogatni, akkor meg a 16-22 évesek közt van egy csomó, zsenge, fehérmájú akinek azzal nyiss, hogy fényezed mid van.

2011. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Én igazából pont a 16-22 éves kis zsengékre vágyom, de egyszerűen fogalmam sincs, hogy kell velük szót érteni. Mondták már nekem is, h fényeznem kell nekik amim van, de lövésem sincs hogy azt hogy tegyem?! Már ott elakadok, h meghívom egy piára, és egyszerűen semmiről nem tudok beszélni vele!
2011. jan. 6. 22:04
 3/32 anonim ***** válasza:

gyerek én vigyelek el bulizni????

24/ff

2011. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
hát igen, a nőkhöz érteni is kell, nemcsak jó anyagi helyzetben lenni. egyébként hogy nézel ki? nem lehet, hogy nem jó a kisugárzásod? vagy csak simán primitív vagy (mondjuk annyira az írásodból nem ezt veszem ki, szóval kilőve). megkérdezhetem, hogy milyen sulit végeztél, mi a munkahelyed? ne vedd sértésnek ezeket a kérdéseket, csak kiváncsi vagyok, h tudjak segíteni. 18/L
2011. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Hát lehet rám férne egy kis segítség :))


Én úgy "bulizok", h állok a pultnál, és aki odajön közepes/kicsit jobb csaj, azt megszólítom, h iszik-e vmit, odaadom neki a piát, utána nincs téma, elmegy a francba. Vagy a tánctéren odamegyek, megkérdezem mit iszik, ott meg általában egyből elfordul, süket lesz, vagy ilyesmi...

2011. jan. 6. 22:09
 6/32 anonim ***** válasza:
de édes hát ez röviden jellemezve szívás. Na ilyenkor jön rá az ember h az a rohadt pénz nem minden a világon, és vannak nála sokkal fontosabb dolgok. Amúgy aznem lehet h túl normális helyre jársz ahol normálisak a nők?(bár ez eléggé esélytelen de a fene se tudja:D) Szerintem amúgy talán túlgörcsölöd a dolgot, túl sokat vársz el magadtól, ha már otthon mercid van akkor merci kategóriás nőt is akarszfelszedni merci kategóriás módszerekkel a merci kategóriás testeddel. Szerintem hmmmm lehet hogy túlságosan is eltávolodtál a valóságtól nem? és így minden csak a tökéletesség körül forog, lehet el kénelazulnod és kicsitrendetlennek lenni és nem tökéletesnek :P
2011. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Régen rossz ha meghívod 1piára!Én nekem ilyenkor az járna a fejemben mekkora 1senki vagyok én hogy pénzel próbálom megvenni a figyelmét.A csajok tudják hogyha meghívod őket vársz vmit cserébe,éppen ezért szépen lelépnek az itallal.Soha ne anyagiúton próbáld megvenni a nő figyelmét mert ha érdeklődész is mutat nem irántad hanem a vagyonod iránt.Tanulj meg megnyitni nőket de ne a meghívhatlak 1italra szöveggel.
2011. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

pff

Képes lennél 27 évesen egy 16 évessel összejönni....?


Amúgy meg ne is haragudj, kit érdekel a jó kocsid, lakásod. Egy kicsit is normálisabb csajnak ez édeskevés. Ha egy egybefüggő mondatot nem vagy képes kiejteni a szádon, nem is csodálkozom, hogy nem akarnak tőled semmit.

2011. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok.


Huhh bammeg.

Akkor kezd úgy, hogy megfigyeled, hogyan mennek oda ezekhez.

Amúgy a leg egyszerübb, ha kicsit lekezelö vagy.

Légy nagyképü, verd a nyálad. Mondd el 650szer, hogy de jó melle van, de jó segge van, mennyire szexi....majd kérdezd meg egyszerüen.

Nem 10-hez kell odamenni, ha dugni akarsz, mert abból nem lesz semmi, hanem 100-hoz vagy az összeshez, mert abból valaki horogra akad.

Ha azt mondja nem, vagy lebunkóz, akkor csá, elköszönsz és odamész a mellette lévöhöz vag yha igazán pofátlan vagy akkor a barátnöjéhez. Ezzel az utóbbival a rosszfiú látszatát kelted, amit imádnak.

Ne feldd, Te 27 vagy Ök pedig fiatalabbak, tehát Te vagy a fönök, nem Ök.

2011. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

18/L:

Egy kisebb csoportot vezetek egy banknál. Közgazdász vagyok amúgy, illetve controlling szakmai végzettségem is van.

175 cm magas vagyok, 69-70kg, enyhén izmos test, átlagos esetleg talán kicsit átlag feletti arc.

Amúgy tuti a kisugárzásommal lehet vmi gond a nők felé, mert szinte érzem, ahogy megjelenek elkezdenek elhúzódni tőlem. Ha táncoló csajhoz megyek oda, akkor szinte egyből lepattint.

2011. jan. 6. 22:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!