Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fogadásból (is) fehérre kell...

Heko kérdése:

Fogadásból (is) fehérre kell festenem/festetnem a hajamat. Hogyan és miként?

Figyelt kérdés

Már megvan ki szőkíti le és festi be fehérre az eleve szőkésbarna hajamat, viszont nem tudom hogy melyik hajfestéket és szőkítőt lenne érdemes megvennem hozzá..


(Kb. 8-10cm hosszú, szőkésbarna hajam van. És a legfehérebb szőkére kell befestenem.)

(Hallottam olyat is hogy visszasárgulhat szőkítés után.. meg hasonlók.. Ezt szeretném elkerülni ha lehet)


Válaszokat előre is köszi. 16/F



2016. nov. 8. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Én be nem festeném.Szét fogja cseszni az egész hajadat és évek lesznek,mire visszakapod nagyjából az eredetit.

A festék is el kezd majd kopni,az is csúnya lesz...

Függetlenítsd már el magad a többi birkától és ne tegyél kárt magadban csak azért,mert a másik azt mondta.

2016. nov. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudsz mondani esetleg valami ideiglenes festéket? nagyjából csak fog a hajamon.. nem kell teljesen (ez lehet a kiskapu a fogadásban)
2016. nov. 8. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!