Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol találok arab fodrászt aki...

Hol találok arab fodrászt aki jól dolgozik (F25)? Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
Úgy tudom ők sokkal precízebbek és jobban dolgoznak mint a málé európaiak, jobban látják, hogy mi állna jól az embernek, például nemrég néztem filmeket hogy a legszegényebb indiai/arab országokban is olyan igényesen van levágva a férfiak haja, hogy néhány ápolatlan európai is megirigyelhetné. Ezért szeretném kipróbálni.
2016. nov. 9. 04:45
 1/2 anonim válasza:

Budapesten az Akácfa utcában a Pizza King-gel szemben van arab fodrász...tudtommal ( régen volt...nem hiszem, hogy eltűnt volna)

Amúgy igazad van. Egyiptomban élek, és saját szememmel látom, hogy az itt élő szegény embereknek is profi haja van. Van szemük hozzá és igényesek. Olyan technikákat ismernek amiket Eurápában senki. Ha elmész mond hogy hallottál róla, hogy cérnával igazìtanak pajeszt és arcszőrzetet. Megmutatja neked és hidd el nem fogsz csalódni, ezzel a tecnikával hihetetlen egyenes kontrasztokat tudnak kialakítani.

Ha voltál írd meg légyszi. Remélem segítettem.

2016. nov. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Egyelőre levágtam sajnos magamnak de majd ha arra járok benézek.

2016. nov. 10. 03:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!