Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék a hegek ellen? 20F

Mit tehetnék a hegek ellen? 20F

Figyelt kérdés
2 évig szedtem a Sotretet, nem volt vészes de meg érte. A sok csesztetés miatt sajnos a szemem alatti részen maradt 3-4 heg ami engem nagyon zavar és közelről észre is lehet venni. Voltam már egy plasztikai sebésznél de nem igazán foglalkoztatta és azt mondta rá hogy nem is vészes és keressek mást de ő nem merne bele fogni mert csak nagyobb hegekkel dolgozik. Engem zavar, nagyon sokat vagyok társaságban stb és olyankor nem valami kellemes. Ha véletlen valaki járt már hasonló módon mint én vagy hasznos infója lenne nagyon szépen meg köszönném ha segítene! 😊 :)

2016. nov. 9. 14:48
 1/5 anonim válasza:
Hát mivel fiú / férfi vagy biztos nem annyira fog tetszeni az ötletem, de a színészeknél a tetoválások elfedésére használnak egyfajta alapozót. Ami több ideig fennmarad. Azt nem tudom, hogy hol lehet beszerezni. De biztos kínos lenne neked csak gondoltam van ilyen megoldás is :)
2016. nov. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem nem kenegetem semmivel!!

azért rendes tőled, koszi!:)

2016. nov. 9. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Plasztikai sebészt kell meggyőzni
2016. nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
:OOOO kenegezsd
2016. nov. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kozmetikus lehámlasztja főleg,ha nem túl nagyok,el is tüntethetőek.
2016. nov. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!