Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha ricinusolajat használok,...

Ha ricinusolajat használok, akkor a hajam/ szempillám teljes hosszára kell felvinnem, vagy csak a hajam/szempilláim tövére?

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A hajad tövétől a végéig húzd át, a szempilládat is egy kis fültisztító pálcával kend át, viszont arra vigyázz, hogy a szemedbe ne kerüljön, mert marhára csíp és könnyezni fog. Én volt, hogy ilyen fodrászkellékesben vett műanyag sapkát vettem fel éjjelre és hagytam úgy reggelig, vagy napközben több órán át, tényleg hatásos.
2016. nov. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. nov. 16. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem csíp a ricinus!!! Én elég sokat használok szempillára, eleinte elhomályosíthatja a látást, mivel olaj de nem csíp te valami vegyit használsz
2016. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!