Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Loreal preference es a loreal...

Loreal preference es a loreal exellence hány % os oxit tartalmaz?

Figyelt kérdés
Loreal preference nem fogta be az ősz hajszálaimat

2016. nov. 17. 06:57
 1/8 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy milyen szín. a szőkékben 9%-os van a sötétebbekben 6%.


Ha csak divat színnel festettél, akkor az nem is fogja be a hajat. keverni kell natúr színnel attól függően, hogy mennyi az ősz hajszálak mennyisége.

2016. nov. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
1: És ha nem divatszín, hanem természetes, akkor sem fogja be?
2016. nov. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A festékek dobozán rajta van, hogy hány százalék ősz hajat milyen arányú festékkel kell kikeverni, hogy optimális legyen az ősz hatás.


Azért a bolti festékek nem a legjobb minőségűek és ősz hajat nehéz festeni, mert nincs benne pigment.


Nem vagyok fodrász, csak járatos a hajfestésben, de lehet érdemesebb lenne egy egyszerűbb színezővel előpigmentálni a hajat és az után ráfesteni és talán tartósabb az eredmény.


elvileg a natúr festékeknek jól be kéne fogni az ősz hajat, de gondolom ez a festék minőségétől és az oxi erősségétől is függ.

2016. nov. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi.tudnál nekem tanácsot adni? 6.3 színt szeretnék.milyen festéket vegyek és milyen oxit?
2016. nov. 17. 16:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Első körben ezt olvasd át:

[link]


Egyébként fodrászkellékesben érdemes megvenni a festéket, mert az tényleg olyan színt eredményez, mint a skálán. Ráadásul ahány festék márka annyi féle oxi és arány tartozik hozzá.


Ha nincs kifejezetten 6.3-as akkor egy natúr 6-os és sárga mixtonból ki lehet keverni. Amit linkeltem abban van arány is.

2016. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jujj...de jó.köszi. amúgy a loreal majirel festéket néztem ki magamnak. Arról valami tapasztalat ?
2016. nov. 17. 17:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Azzal nem festettem, de valószínűleg jobb mint a drogériás társai. krémmánián nézd meg a véleményeket.
2016. nov. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi
2016. nov. 19. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!