Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől van? Piros pattanásszerű...

Mitől van? Piros pattanásszerű dudor az államon.

Figyelt kérdés

Az államon van egy kis piros pontszerűség- Nem nevezném pattanásnak mert nem az. Kicsit kidudorodik és piros. Kb 2 hónapja ott van már. Az arcom egyébként szép, mert pattanásaim alig van 1-2 néha. De ez a csomoszerűség nem akar eltűnni...voltam kozmetikusnál aki viozta párszor de nem használt...kentem kamilla pasztával is, pattanás elleni krémmel is de semmi.

Tudtok ajánlani valamit ??


19f


2016. nov. 20. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Képet mutatnál róla?

Mert az is lehet, hogy ciszta!

Ezzel nem lenne szabad játszani!

2016. nov. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a nyakamnál vol 3 hónpja, akkor még kb 1szem szárazbab nagyságú volt, 2 hete meg hirtelen zöld dió nagyságúra nőtt, aztán már elkezdett fájni is!

Meg kellett műteni.

De mostmár túl vagyok a műtéten és már nincs ott az a nagy dudor.

2016. nov. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez hívjuk belső pattanásnak,meg kell nyitni a vió ilyenkor nem elég.
2016. nov. 21. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kozmetikus megnézte. Kinyomta, mert méllyen volt valami kis száradt izé. És azóta lelapult, nem puklis. Csak annyi a baj,h a pirosság még mindig nem tűnt el. Ez lesz a második hét azóta. Mit kenjek rá? Vagy van valami amivel a pirosság elmúlna?
2016. dec. 6. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!