Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb hajápolási...

Melyik a legjobb hajápolási termék problémás extrahosszú hajra? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az utóbbi időben megváltozott a hajam szerkezete, pedig nem váltottam át semmilyen termékről már vagy éve.

Eddig normál volt, töve 2-3 nap után zsírosodott, vége száraz volt, utóbbit olajjal orvosltam.

Viszont most sokkal szárazabb lett, kb 5 nap után kezd zsírosodni, aminek természtesen még örülnék is, de a vége még a szárazabbnál is szárazabb, nagyon kócolódós lett, és hajmosás után(akkor is ha csak sampont használok semmi mást) ilyen fura kissé mintha ragadós lenne, pedig kimosom rendesen folyóvíz alatt a hajam. Eddig syost használtam, most visszaváltottam elseve-re(régebben ezt a márkát használtam) és semmi változás

A vége egészséges, 3 havonta vágva van, és vigyázok is rá.

Viszont fenékig ér, és nem tudom kiengedve hordani, mert egy két óra után már tiszta gubanc....

Az se baj ha drága, kb 3000 ftig oké, legyen az sampon vagy vmi hajszesz. (Amúgy vitamint is szedek rá, és gyorsan nől, fényes és egészségesnek néz ki, de jelenleg kezelhetetlen)



2016. nov. 22. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Amiről ódákat zengenek az a serical latte pakolás. 1 liter és 1000 ft körül van.


esetleg érdemes lenne valamilyen keratinos kezelést igénybe venni, az is jót tesz a hajnak.


Amiket még istenítenek, az az orofluido és paul mitchell termékek.

Talán lesz ezek közt valami szimpatikus.

2016. nov. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem őket, a keratinos kezelésen is gondolkozom, de külföldön élek, ahhoz majd haza kell ugranom, itt kicsit drága.
2016. nov. 22. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!