Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajat szeretnék, szerint...

Szőke hajat szeretnék, szerintetek megéri?

Figyelt kérdés

Természetes világosbarna hajam van.


Ilyen: [link]


Nagyon világos szőkét szeretnék: [link]


hosszú a hajam már és még hosszabbat szeretnék.Nagyon drága lenne dobozos festékből is hosszú hajon?A tő festéshez kell külön világosítani vagy sima szőke hajfestéssel megoldható a tőfestés?Első-első 2 alkalommal fodrász festené csak később otthon szeretném festeni magamnak.Nem lesz "nyúlós" rossz minőségű a hajam?



2016. nov. 27. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon macerás ez a szín. Nem csak mert nehéz művelet a szőkítés, hanem utána a sárgulás, havi szintű festés stb. Nem beszélve arról, hogy kiszaritja a festék a hajad és egy vagyonba kerülnek a hajpolók.

Előfordulhat hogy törni fog a hajvég és soha nem fog megnőni.


Nekem egész sötétbarna a hajam és voltam világos szőke. A szőkés korszakom alatt jó ha 1 cm-t nőtt. Mióta újból barna vagyok és nincs festve minden hónapban azóta van hogy 2 cm-t is nő és nem is törik annyira.


Gondold át alaposan. Én már nem festeném vissza Ennyire világosra.

2016. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sunshinedoll ***** válasza:

Megoldható. Jó fodrászt válassz, és ne egyszerre szőkítsd ki az egészet, hanem fokozatosan. Lehetavége letöredezik kicsit, de visszanő. Amúgy nem lesz rossz hajad, csak kicsit jobban kell rá figyelni, mintha nem lenne szőkítve :)

Én sötétbarnából lettem szőke, és semmi baja a hajamnak, sőt nekem kifejezetten tetszik, hogy erősebb a textúrája, nem ez a formázhatatlan csúszós maszlag, ami imával se tartja meg a hullámot.

2016. nov. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!