Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csúnya ha valakinek ilyen...

Csúnya ha valakinek ilyen kevés haja van, mégis ilyen hosszú hajat hord? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2016. dec. 2. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha be tudja úgy lőni, hogy ne legyen "lenyalt" hatása, akkor nem csúnya.
2016. dec. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Van olyan, akinek százszor kevesebb haja van, és mégis hosszú.

Én azt tanácsolom, hogy vágass a hajadból, mert vége nagyon töredezett, és használj hajvégápolót, valamint hajpakolást! :)

2016. dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem. nyilván nem fogják azt se gondolni hogy bár ilyen hajam lenne. :D de rondának, rossznak nem fogják gondolni.
2016. dec. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Sokkal jobb hosszúnak ez a haj mintha rövidre hagyná a gazdája csak azért mert kevés. De az egésznek egyfoma hosszúnak kéne lenni, úgy jobb lenne. Ne legyenek benne lépcsők mert úgy már kevés marad a végére, azért néz ki fúrcsán.

Meg úgy általában is minden lány sokkal jobb hosszú hajjal mint röviddel.

25F (3lánytestvérrel+1bnő)

2016. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

(25F - egy férfi a több milliárd közül, aki valamiért úgy gondolja, hogy az ő véleménye az egyetlen és csak az a jó, ami neki tetszik)


Szerintem rohadt szexik a rövid hajú csajok is. Nem az számít, hogy mennyi hajad van, ha azt tudod, hogy hogyan kell hordani és Te sem érzed magad kényelmetlenül vele.

A képen látható frizura pl nagyon jól passzol a lányhoz.

2016. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem elkezdett tavaly hullani, és levágtam előbb vállig érőre, most meg Twiggy-sre. Én úgy vagyok vele, inkább dús legyen, mint hosszú, mert egyrészt nem vagyok ronda, másrészt majd megnő.
2016. dec. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok de vékonyszálú hajam van, azért van lépcsőzetesre vágva hogy legyen volumene. Ha egyforma hosszú lenne mindenhol egységesen lehúzná a súlya.

Nem tudom te vagy e a képen, de szerintem nem rossz a lány frizurája. Viszont a haja állapotán lenne mit javítani. Ahogy már tanácsolták érdemes lenne levágatni a töredezett részeket és hajvégápolót használni.

2016. dec. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!