Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van, hogy levágom a...

Miért van, hogy levágom a hosszú hajam töredezés miatt. Nem vasalom és károsítom semmivel. és mégis 2hónap után ugyanolyan?

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:

mert nem az a szép haj titka hogy nem vasalod/fested

figyelj arra hogy miket eszel,ha szép hajat szeretnél bízzál az otthoni ápolásban,inkább magadnak csinálj pakolásokat és ne a boltban vedd meg,ha nincs időd vagy kedved az ilyenekre az is sokat segít ha hetente eszel egy kevés élesztőt,ez a körmödnek és a bőrödnek is jót tesz

én festem és vasalom is a hajamat,a megfelelő ápolás miatt mégis alig töredezik

2013. jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Milyen típusú a hajad?

Száraz? Vagy zsíros?

Mivel ápolod? Eszel elég fehérjét, vitaminokat?

Hogy hordod a hajad? Szorosan felkötöd vagy lazán felcsatolod?


1001 dolog van amiért ez bekövetkezhet.

2013. jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól is lehet hogy dörzsölődik a hátadhoz/válladhoz. Nekem attól volt ilyen.
2013. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem 1 hónap múlva volt ugyan ez a helyzet..
2013. jún. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem ha vitaminban dús lenne akkor lehet hogy nem lenne olyan töredezett.Szerintem minden nap egyél gyümölcsöt.De erre vannak gyógyszerek is de azt nem érdemes szedni szerintem.Aztán lehet hogy hülyeséget mondok de nekem ez a véleményem.:DDmeg a hajmosásnál az is számít hogy ne csak a fejbőrődet maszírozd hanem a hajnak a végét is mosd meg jó alaposan.
2013. jún. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
világos barna hajamat sötét szőkére festettem ez kiszárította.a hajammal csak az a baj hogy száraz.attól eltekintve szép fényes.milyen pakolásokat tudtok ajánlani?
2013. jún. 25. 15:54
 7/7 anonim ***** válasza:
hajvégápoló OLAJAt (nem szérumot)
2013. jún. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!