Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy működik a fodrász?

Hogy működik a fodrász?

Figyelt kérdés
Még sohasem voltam fodrásznál, de most már szeretnék menni. Fogalmam sincs hogy ez hogy.müködik. vki aki jártas ebben le tudná irni kb hogy néz ki ,miket érdemes tudni? Amik a leginkább érdekelnek h idöpontot kell-e kérni? Hogy milyen frizurát szeretnék azt le kell irnom vhogy vagy képet kell mutatnom? Vagy olyat lehet h aztmondom rábizom magam a fodrászra és olyat csinál amilyet akar v amilyen szerinte jol áll nekem?

2016. dec. 2. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Be kell jelentkezni- ez lehet telefonon vagy személyesen. Esetleg, ha odamész személyesen, és mázlid van, akkor rögtön tud fogadni. Hogy milyen frizurát szeretnél, azt leírhatod szóban, mutathatsz képet, vagy rábízhatod magad a fodrászra- pont, ahogy te írtad :)
2016. dec. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tennék hozzá az első válaszhoz, hogy szerintem ne bízd a frizurád egy idegen fodrászra, akivel most találkozol először. Egyáltalán nem biztos, hogy az a frizura, ami neki tetszik, neked is fog. Vigyél inkább képet!
2016. dec. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
A fodrászok úgy működnek, mint a többi emberek. Esznek-isznak, ezeket kiengedik, aludnak, meg csinálnak egy csomó mindent. A fodrászok jellegzetesen pénzért szoktak hajat vágni. Ez a működésük egyik alappillére.
2016. dec. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!