Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 13 éves vagyok és irto sok...

13 éves vagyok és irto sok apro pattanas van a homlokomon honapok ota, a suliban is cikiztek vele es nem akarok szeptemberbe pattanasosan menni ezert kinyomtam az osszest . Mit tegyek hogy be ne gyulladjon es hogy a helye is lemenjen?

Figyelt kérdés
2015. aug. 15. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, szeptemberre elmúlik a helye... Viszont nem árt elmenni kozmetikushoz, plusz vannak kaják amiktől jobban kijönnek, egyél egészségesebben.
2015. aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kozmetikus, bőrgyógyász és ne nyomkodd magadnak, mert megmarad a heg a helyén!
2015. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek a kozmetikushoz,addig ha helyet hagy akkor lealapozozom, am mindjar kamillas borogatast teszek ra, szerintetek az jo ?:/
2015. aug. 15. 13:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Rendes napi arctisztítás kell, lemosó, tonik, az leszárítja őket. Illetve időnként elmenni kozmetikushoz. Nekem a bőrgyógyász Skinoren krémet írta fel, ez is rendbe teszi az arcodat, ha napi szinten kened vele.

Sajna a kamaszkor ezzel jár, másoknak is van pattanása, csak van aki előbb kinövi, van aki később, meg ugye lehet használni alapozót meg hasonlókat.

2015. aug. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket😘😘😘
2015. aug. 15. 14:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Pont ugyanez a problémám nekem is:D

Én már egy éve mindennap azt csinálom, hogy reggel és este is sima szappannal megmosom az arcomat, majd Clean&Clear tonikot rácsöpögtetek egy vattára és végigmegyek vele az egész arcomon. Reggel egy kevés korrektort használok a pattanásokra, azzal kicsit halványítani lehet a pirosságot. Aztán este a tonikos után bekenem a homlokomat (de csak azt, mert máshol nincs is pattanásom) Nivea krémmel. (Mert ugye a szappan és a tonik teljesen kiszárítaná, ezért több pattanás jönne ki. Kell a bőrödnek egy kis hidratálás)

És egyébként így egész jó szokott lenni a homlokom, most megyek nyolcadikba szóval gondolom a stressztől most még több lesz.xd

Szóval az a lényeg, hogy mindig ápold, ha nagyon zavar, menj el bőrgyógyászhoz, ő majd felír valamilyen krémet (ajánlatos szeptemberben elmenni) és attól elmúlik.:)

2015. aug. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!