Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a haj a sampontól zsírosodi...

Ha a haj a sampontól zsírosodik, mert vegyszer, nem lenne az a természetes ha nem mosnánk olyan gyakran?

Figyelt kérdés
2016. dec. 9. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi számít természetesnek? Ahogy az ősember élt? Mert akkor sose moss hajat, még sima vízzel se.
2016. dec. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mindenki ahhoz szokott hozzá hogy a kérdések teljesen személyesek? A kérdés elvi. Még.. Nem ismertek olyat hogy ha valaki nem mos hajat hosszabb ideig (pl. 2-3 hét), mert megvolt az oka, és (a lényeg) a haj elkezdett visszaállni, azaz kezdett eltűnni róla a zsír.
2016. dec. 9. 18:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Én eddig 2 naponta mostam hajat. Valahol youtube-on láttam egy videót amiben mondta a csaj hogy 1 hétig nem mosta meg csak 1-2 alkalommal rakott rá pakolást. Kipróbáltam, pont ma telt le az 1 hét, kedden raktam rá pakolást de nem samponoztam és úgy látom beválik mert most fogom megmosni és kb úgy néz ki a hajam mint régen a 2. napon.
2016. dec. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én egyszer mosom hetente, nekem ez épp elég. De szárazsampont egyre gyakrabban kell használnom.
2016. dec. 9. 21:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Serdülőkorban jobban zsírosodik a haj.
2016. dec. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
18.
2016. dec. 9. 22:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 18 évesen még majdnem hogy naponta kellett hajat mosnom.
2016. dec. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Abba belegondolni se bírnék hogy minden nap. Még a 2 naponkénti mosás sem egészséges. Hozzászokik a haj és mindig igényelni fogja.
2016. dec. 10. 23:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom nekem egyszerűen elkezdett változni a hajam és a fejbőröm. Egyre kevésbé zsírosodik. Általános vége felé és középiskolában naponta mostam a hajam mert undorító volt estére. Aztán már csak 2 naponta, utána 3-4et is kibírt, és most próbálgatom a heti 1 hajmosást.
2016. dec. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én egy héten 2X mosok hajat.És úgy látom,érzem,hogy elég.31/N.
2017. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!