Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elképzelhető, hogy a hajam...

Elképzelhető, hogy a hajam vékonyodása/férfias kopaszodás visszafordítható megfelelő táplálkozással, sporttal és méregtelenítéssel?

Figyelt kérdés

A férfias kopaszodás valóban normális de szerintem nem 25 éves korban.

Utánanéztem a hajnövesztő vitaminoknak, és az egyik leghatásosabb állítólag a revalid. Nos utánanéztem a vitamin összetevőjének és egy teljesen egyszerű B vitamin komplex D3 vitaminnal és metioninnal.

A metionin egy fehérje amiből elvileg naponta 1 grammot ajánlott volna bevinni mindenképpen.

Szerintem ha fehérjehiányod van akkor a szervezet ezt az 1 grammot arra fogja fordítani, hogy más dolgokat építsen belőle, szóval a revalid mennyisége ehhez nem elég.


Én vettem egy testépítős (biotech cég, de nem reklámozom a termék nevét) napi vitamin csomagot amiben a vitamin dózisok 200-500% a van nem csak 100% illetve egy komplex fehérjeport amiből be fogok vinni minden nap 100 grammot, ami bőven tartalmaz minden fehérjét amiből a haj is épül.

Ez nem csak a hajamra jó hanem arra is, hogy az izomzatom (62 kilós vagyok) visszanyerje az normálisan várható tömegét ami 75 kiló lenne, de nekem sosem volt annyi mert nem ettem eleget. Egyszerűen drága a kaja és sem én sem a családom nem tudta megengedni magának / vagy nekem, hogy napi 1 kiló sajtot pl bezabáljak. pedig ebben lenne meg az a 100 gramm protein.

De most gondolkozzunk el, hogy hány magyar családnál eszik meg egy fő 1 kiló húst, vagy sajtot? Nagyon kevesen.


Mellette sportolok majd (futás, stb) illetve méregtelenítek (wellness, szauna)



2016. dec. 13. 05:10
 1/4 A kérdező kommentje:

Hogy az elkalandozott gondolatokat némiképp visszatereljem gyorsan megismétlem a kérdést:

Elképzelhető, hogy ez visszafordítja a kopaszodásomat?

Egyébként nem genetika, édesapám, sem az apai nagypapám nem kopaszodott, senki a családban, édesanyám apja sem.

2016. dec. 13. 05:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Tévedesz hogy nem normális a férfias kopaszodás 25 éves korban. Nekem 22 évesen tűnt fel először, sok orvosnál voltam, és az lett a végkövetkeztetés ez ilyen, genetika. Mellesleg azóta sok velem egykorú haverom/ismerősöm is látványosan kopaszodik vagy már tök kopasz.
2016. dec. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na sikerült valamit tenni a hajaddal, van változás?


Általában azt mondják az emberek amin nem tudnak változtatni hogy genetika. Én örülök hogy ebbe nem nyugszol bele. Sőt én sem.


Miért ne lehetne hogy csomó ember alúltáplált fehérjével, és ez okozza a kopaszodást stb? Sztem az alúltápláltság népjelenség nem egyedülállóan jellemző csak valakire.

2017. ápr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem valószínűtlen.
2017. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!