Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Oldalfrufru tényleg olyan...

Oldalfrufru tényleg olyan kényelmetlen?

Figyelt kérdés
2016. dec. 14. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Kényelmetlen? Ezt miből gondolod?


Nekem volt, igaz jó pár éve, de nem volt egyáltalán kényelmetlen:D

2016. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pontosan milyenre gondolsz?

Nekem kicsit hosszabb is volt, az mindig a szemem elé lógott, amikor rövidebb volt,akkor mindig elfeküdtem, összevissza állt, felfújta a szél, lakkozni kellett... áááá :)

2016. dec. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Énis ilyen szem előtt lógósat szeretnék csak félek hogy nehezen szokom majd meg
2016. dec. 15. 12:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyanom van. A viselése nem zavaró, nem kényelmetlen. Viszont reggel általában ki kell vasalnom, mert elaludva hülyén néz ki. Egy kis lakkot sem árt rátenni, hogy egész nap szépen álljon. Szóval egy kicsit kell vele foglalkozni, de nem vészes. :)
2016. dec. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a hajad ha pl szögegyenes akkor jó lessz de ha egy kixsit is hullámos vagy hajlamos rá akkor állandoan vasalnod lakkoznod száritanod kell főleg ha kicsit párás a levegő vagy megizzad a homlokod egyből összevissza áll. Sajnos tapasztalatból is tudom mert én is szerettem volna teli fufrut pedig mondták hogy ne mert hullámos a hajam de neeem nekem kell aztán kezdésnek egy fél fufrut vágtunk hát még szerencse volt hogy akkor fodrász tanuló voltam így tudtam óránként vasalni a hajam a szalonba 😅 . Vagy ha nagyon ragaszkodsz hozzá akkor csak a fufrudat tartósan egyenesíttesd ki(keratinos,joico,brazil)
2016. dec. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!