Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az Avonos Planet spa arcmaszko...

Az Avonos Planet spa arcmaszkok jók?

Figyelt kérdés
Milyen fajtát használtok és mi a véleményetek róluk?
2016. dec. 18. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Én már nem szoktam onnan rendelni szóval nem emlékszem mi volt már a neve de azt a szürke termékcsaládot vagy mit vettem meg , de egyik sem használt semmit, nem ajánlom az avonos cuccokat.
2016. dec. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En tobbfelet is probaltam, alapjaraton veve jol neznek ki, nekem nagyon tetszenek, es nagyon jo illatuk van, tenyleg a spa jut rola eszembe, de ez valtozo kinek mi hatasos. Nekem pl nem volt az, amire emlekszem, hogy volt feher,malyva meg lila szinu.,de ettol fuggetlen ha lesz lehetosegem akkor kiprobalom a feketet, mert az meg nagyon tetszik:))
2016. dec. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az arcmaszkok közül egyik se jött be.Viszont a fekete termékcsaládból most van 4 termékem és kellemeset csalódtam.Jók ahhoz képest,hogy úgy álltam hozzá,hogy szarok lesznek.
2016. dec. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!