Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Réz vörös hajból, sötét barna...

Réz vörös hajból, sötét barna lehetséges?

Figyelt kérdés
Meg juliusban festettem rezes-szokes-vorosesre a hajam. Alapbol gesztenye barna a hajam. De szeretnem visszakapni az egyszinu szep kis hajam, mert van mar egy hatalmas nagy lenovesem. Gondoltam a hajradirra is de szokitve lett a hajam es nem tudom ugy hasznalhato-e, meg hogy hol lehet kapni? Befogna a barna festek szokites nelkul?

#haj #hajfestés #hajradír #vörös hajból újra barna
2016. dec. 18. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Be, de kb 5.1el fesd, hogy a rezes/vörös pigmenteket kiusse a hamvas!
2016. dec. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sziaa, igen lehetseges, en is meg a nyaron festettem be a hajamat vorosre, es nemreg visszafestettem barnara, teljesen jol befogta :) bar az en hajam nem volt szokitve, nem tudom ez mennyire szamit.
2016. dec. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szőkített hajat nem szedi le a hajradír. És nem kell barnára festés előtt leszőkíteni sem. Fesd be nyugodtan csak hamvas legyen az árnyalat ahogy az első is írta
2016. dec. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma elmentem hajfestéket venni szerintem elég sötetet valasztottam, kozepbarnara esett a valasztasom. Palette, regen anyukam is ezt hasznalta igaz o voros arnyalatokbol valasztott de szerintem ez is jo lesz.
2016. dec. 19. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!