Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Akiknek nagyon fényes...

Csajok! Akiknek nagyon fényes a haja! Hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

[link]

Az enyém pl. ilyen, kevés hajam van, de száraz a vége, töve zsirosodik kicsit. Mosás után tincsekbe szétválik.Ilyekszek heti egyszer mosni,nem akarom többször terhelni. Semmit nem használok rá, csak sampont, néha ricinus olajos hajpakolást.


[link]

Akit láttam annak szó szerint ilyen gyönyörűszép csillogó sima haja volt. Én hajvasalót nem használok és nem is akarok. Hajolajat probáltam már,de sztem nekem attól zsirosodik.


Mit kéne használni hogy ilyen szép fényes legyen az én hajam is? Szilikonmentes dolgokat probálok venni,most gondolkoztam h babáknak való sampont használok. De sztem szilikonmentességgel nem lesz ilyen szép a hajam..



2016. dec. 22. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

0-24-be senkinek nincs ilyen haja.

Nekem a joico kezelés után szokott szépen fényleni a hajam,főleg ha még ki is vasalom.

2016. dec. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Nekem festés és Olaplex kezelés után ilyen. :)
2016. dec. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Persze, vagja le azert a hajat, mert nem szep fenyes. Akkor Magyarorszag 80%a szinten levaghatna es elhetnenk kopaszok kozott.


Nekem is volt szokitve a hajam es nagyon csunya volt, de mara viszont gyonyoru fenyes, fel se ismerem. :) ugyhogy nem vagtam belole!


Szaraz hajra: hajvitaminok (vas,b-vitaminok,cink) , napi 1-2 liter viz fogyasztasa nagyon fontos! Ha csak ket hetig iszol intenziven csak vizet!!! Akkor egybol eszreveszed mennyit szamit a folyadek.


Zsiros hajra: vannak zsirosodas elleni samponok, de egyebkent ne mossad olyan surun, de ne is olyan kevesszer. 1 heten legalabb 2x, hetvegen meg hagyd pihenni.


Nekem az segitett, hogy munka miatt felkellett kotnom, es igy csak hetvegen tudtam megmosni, vettem hajampullat,ami rendbe hozta a hajam, erdemes kiprobalnod neked is, van zsiros haj apolasara is.

Kjmn keratinos vagy loreal expert.

Vegyel egy jo hajpakolast, ha nincs ra kereted akkor tudsz venni kisebb kiszerelesben is, a kallos nem olyan jo marka,de ez is megteszi.

Kallos keratinos 1 liter 1000ft, kisebb kiszereles 400ft

Ha egy jobb taplalobb hajpakolast szeretnel Loreal expert marka kozott valassz mar van 2700-3500ft kozott.

Csinalj hetvegen apolast, ne tegyel fel belole sokat, mert zsirosit, eleg egy keves is, es hagy rajta 10-20 percig.

Ha vettel ampullat azt meg vizes hajon tedd ra,es ne mosd ki.

En szoktam meg venni hajsprayt, jelenleg Dove van.

A kokuszolajat is kiprobalhatod, konnyu felvinni es finom illata van, fenyesse teszi a hajat es apolja. A ricinus olaj nem apol annyira.

2016. dec. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Nekem magától is hasonló.
2016. dec. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen. Almaecettel szoktam öblíteni.
2016. dec. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Amúgy is fényes volt a hajam a tojásos argánolajos pakolás gyönyörű fényt adott neki. Persze megfelelő sampon hajpakolas a végére olaj és gyönyörű a végeredmény, mindig dícsérik a hajam. :)

Kb egy hónapja voltam brasil cacao kezelésen és gyönyörű fényes és egyenes azóta csak samponnal mosom és így is tökéletes.

2016. dec. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a nyers ricinusolajos pakolastol. Meg az ősi titoktól.. ami a haj lènyege a zsìr. Hagyni kell neha zsirosodnI. Neha ne mosd meg 4-5 napig. Legalabb havi 2× bìrd ki. Nekem azota gyonyoru h csak heti 1-2szer mosok hajat.

Nem festem, nem vasalom (nagy ritkan csak)

3-4 havonta vágatok 1-2 cm-t!

21L

2016. dec. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!