Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni? Fiú vagyok...

Mit lehet tenni? Fiú vagyok és a combjaim összeérnek, és nagyon fáj már még a járás is, mindig bevörösödik csíp és hólyagok jönnek ki.

Figyelt kérdés
Viszont ami ennél is rosszabb hogy azon a bőrrészen ahol összeérnek,barna lett a bőrőm ,mintha megperzselték volna,és alapból nagyom fehér a bőröm és ezek a barna foltok zavarnak,ezek eltünnek?Próbáltam a hintőport,ami egy ideig jó is kb 30 percig. ..aki tud vmit az irhatna köszke

2016. dec. 24. 11:44
 1/4 Alain Delon ***** válasza:
Próbáld ki a pantenolt. De nem vagy túlsúlyos? Nem kéne fogynod?
2016. dec. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogyas? Nem tudom elkepzelni, hogy normalis sulyu egeszseges embernek ilyen durva problemaja legyen.
2016. dec. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,valóban van rajtam egy kis plusz,amit elakarok tüntetni,de most h belegondolok amikor vékonyabb voltam nem is volt ilyen problémám,szal a megoldás h lefogyok
2016. dec. 24. 14:08
 4/4 anonim ***** válasza:
A barna foltok gombás fertőzésre utalnak, érdemes lenne megnézetned egy bőrgyógyásszal.
2016. dec. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!