Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért zsíros a hajam 24óra...

Miért zsíros a hajam 24óra elteltével? 16L

Figyelt kérdés
Nagyon hullik egy jó hosszú ideje az ünnepek után megyek bőrgyógyászhoz és a lényeg hogy pl: ma este megmosom a hajamat holnap estére már tiszta zsíros és ..lesz és a 2ik napon meg kell 1kg száraz sampon meg minden és igy is csunya és ugy néz ki mintha egy hete nem mostam volna és 2naponta mosok hajat de igyis szhar..😭😭 :( köszönöm elölre is

2016. dec. 24. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem eszel tul sok fuszeres, olajos kajat? Hormonok rendben? Sokat piszkalod a hajad? Vasalod, tul sok balzsamot nem hasznalsz? Amugy tinikent alapbol gyorsabban zsirosodik a haj, de ha pluszbAn ezek is fennallnak, az csak ront rajta. Moss hajat egy keves szodabikarbonas vizzel, alaposan oblitsd ki, a vegen keves almaecettel menj vegig rajta es megint mosd ki! Sampont, balzsamot ne hasznalj hozza! A viz ne legyen tuzforro, de hideg sem. Probald ne ilyen surun mosni, huzd ki 3-4 napra, idovel kevesbe fog zsirosodni.
2016. dec. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké megpróbálom köszönöm :)
2016. dec. 24. 22:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nemrég volt ilyen problémám, és nekem az segített hogy nem használok má balzsamot, meg a fodrászom javaslatára a legolcsóbb csalán sampont használom.Így most hetente 2-szer mosok hajat.
2016. dec. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Lemaradt: 16L
2016. dec. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hormonokat mindenképp nézess
2016. dec. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszii!:) tegnap megmostam a hajam(1hete nem használok balzsamot) és reggel kifesultem és hajsutovasaltam es olyan lett utana most hazaértem es megfesultem jobb de reggelre holnap egy ...lesz:(
2016. dec. 28. 15:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy van a hajad? Az első válaszadóval maximálisan egyet értek és még annyit tennék hozzá, hogy használj natursampont. Pl. a Dr. Immun 100%ban természetes. Kíváncsi vagyok, hogy sikerült-e megoldani a problémát ill. hogyan. Ha időd engedi légyszi írd le. Köszi és sok sikert! :)
2017. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!