Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eddig rengeteg bőrápoló...

Eddig rengeteg bőrápoló terméket használtam az arcomra, ezért most a bőröm zsíros és pattanásos. Mit tegyek, hogy ez megszűnjön? Ha abbahagyom a krémek használatát, lehet újra szép a bőröm? 17/L

Figyelt kérdés

2016. dec. 22. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy a krémektől zsíros?
2016. dec. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert mielőtt elkezdtem használni, nem volt ilyet. Kezdetben azért raktam rá ilyeneket, mert volt 1-2 pattanásom, majd elkezdtem egész arcra használni és ilyen lett.
2016. dec. 22. 12:51
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Nem tisztítottad helyesen, alkoholos cuccokat használtál vagy nem megfelelő krémet.
2016. dec. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy mit rontottam el, hanem hogy hogyan hozhatnám rendbe...
2016. dec. 22. 13:23
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
En is mindig kipattogok az ilyen sz.roktol. Ezert szoktam csak 1 dolgot hasznalni. Szerintem hagyd abba a hasznalatukat. Lehet ujra szep csak ido kell neki.
2016. dec. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En is igy jártam. Arcradìrt használok kizârólag. Meg ha nyomkodom akkor arcszeszt majd bornyugtato arcpakolast
2016. dec. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Segíthet az arcodon, ha nem eszel semmilyen olajos ételt, még olivaolajosat sem. Ismerek olyat, akinek teljesen megszűnt az aknéja, hogy nem nagyon egészségesen étkezik nem eszik semmi olajat, zsíros ételt. Ha kozmetikum, akkor pedig törekedj a természetes összetevőkre. Én például Bepanthen babapopsi krémet kenek az arcomra, mert szárazbőrű vagyok. Légyszi írd meg, ha időd engedi, hogy hogyan alakul az arcod. Köszi
2017. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!