Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnem befesteni a hajamat,...

Szeretnem befesteni a hajamat, örülnék ha valaki adna vagy segitene ötletet adni hogy megis milyen szin allhatna jol?

Figyelt kérdés

Tudni kell rolam hogy kreol borom van de nem vagyok roma szarmazasu nem is az a legsotetebb de meg se feher

Most eleg sötét barna a hajam nem fekete de nagyon sötét.Szeretnék most kicsit világosabbat.A szemem barna es a szemoldokom is.Szerintetek milyen haj szin lenne elonyosebb?

Ha esetleg ismertek olyat vagy ti is "ilyenek vagytok mint en" nektek milyen a hajszinetek? Koszonom elore is,kellemes ünnepeket!



2016. dec. 25. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Világosítani nehezebb a hajat, mint sötétíteni, nyilván megoldható, de fárasztó, legalább havonta festetni kell, és jobb fodrásznál, mint otthon, ha biztos eredményt akarsz.
2016. dec. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy szep vilagos barna ,szoke

[link] en ilyesmiket tudnek elkepzelni kreol boron

2016. dec. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!

Utolso:Igen szerintem is olyan szep amikor latom pl Pia Mia (enekesno) kreolos boren azt a most divatos szurkes-szoke hajat

Nekem ezek sokkal kulonlegesebbek mint a barna bor-fekere haj

Pont ezzel van a bajom hogy romasnak gondolom ezt az osszeallitast

NEM LENEZES !!!

2016. dec. 28. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!